Włamywacze w rękach policji

Włamywacze w rękach policji

Kartuscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzany o włamania do automatów wrzutowych na myjniach samochodowych. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za włamanie grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny żukowskiej policji 28 kwietnia otrzymał zgłoszenie dotyczące włamania do automatu wrzutowego znajdującego się na myjni samochodowej w Baninie, gdzie sprawy ukradli około 900 złotych. Na miejsce skierował śledczych oraz technika kryminalistyki, którzy wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków i przejrzeli monitoring. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, kartuscy kryminalni we wtorek zatrzymali 26 i 27 letnich mieszkańców powiatu kartuskiego, którzy zostali doprowadzeni do Komisariatu Policji w Żukowie, gdzie usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem.

Mężczyźni przyznali się do zarzucanego czynu oraz do kolejnych sześciu włamań do automatów wrzutowych na myjniach samochodowych na terenie Kartuz i Dzierżążna. Za kradzież z włamaniem grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*