Wirtualny festiwal

Wirtualny festiwal

Gmina Sulęczyno zaprasza na niecodzienną odsłonę Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego! XVIII edycja Festiwalu odbędzie się bowiem w Internecie.

23 i 24 lipca o 20.00, na kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakaM-Or6mAcxaeHi_6CLbg odbędą się dwie niezwykłe premiery.

23.07.2020 – Paweł A. Nowak i przyjaciele

Koncert podsumowujący dotychczasową działalność muzyczną Pawła A. Nowaka. Zaprosił on do udziału artystów, z którymi współtworzy różnorodne projekty muzyczne, w tym: Cuarteto Re!Tango, Klezmoret, Almost Jazz Group, Dorotę Lulkę z programem „Piaf po polsku”, L’Aperitif, Tomasza Olszewskiego oraz Bellcanti.

24.07.2020 – Z archiwum festiwalu…

Film przedstawiający drogę wydarzenia ku dorosłości. Wśród artystów zobaczymy m.in.: Motion Trio, Kroke, Ludovic Beier, Rodolfo Mederos, Tiago Rossato, Cristiano Lui, Marcin Janiszewski.
W filmie wykorzystane zostaną zarówno materiały archiwalne jak i filmy przygotowane przez artystów specjalnie na tegoroczne wydarzenie. O historii festiwalu i artystach występujących na nim opowiadać będą Tomasz Olszewski oraz Paweł A. Nowak.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*