Ultramaraton Kaszubski w Przywidzu [ZDJĘCIA]

Ultramaraton Kaszubski w Przywidzu na starcie zgromadził 150 biegaczy. Trasa zawodów biegowych, które odbyły się w miniony weekend, wyznaczona została wokół Jeziora Przywidzkiego. Zobacz zdjęcia!

 

ultramaraton_przywidz_ 001

Obraz 1 z 44

fot. Waldek Kaiser

Ultramaraton Kaszubski w Przywidzu odbył się na trzech dystansach: 25, 50 i 100 mil morskich. Dystanse nie przypadkowo liczone są w milach morskich.  Powody są oczywiste. Organizatorem zawodów jest bowiem Stowarzyszenie Kulturalno-Rekreacyjno-Sportowe KRS Formoza, do którego należą byli i obecni żołnierze morskiej Jednostki Wojskowej Formoza.  

Przejdź do: Artur Siódmiak Camp w Przodkowie

Malownicza wioska w centrum Kaszub stanowiła idealną scenerię dla ultramaratonu kaszubskiego, choć pogoda nie zawsze pozwalała na podziwianie widoków. Musieli oni walczyć z deszczem, a chwilami nawet ze śniegiem. Do biegu wyruszyli z Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Zielona Brama” w Przywidzu. 

Skomentuj: Ultramaraton Kaszubski w Przywidzu [ZDJĘCIA]

Jeden Komentarz

  1. Tuż przed startem. Super impreza, organizacje i zabezpieczenie. Trasa świetnie oznakowana. Przyjazna i koleżeńska atmosfera. Za rok na pewno wrócę, pewnie jeszcze raz na 25mil.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*