Stypendyści gminy Żukowo otrzymali listy gratulacyjne

W czwartek, 28 września w Szkole Podstawowej nr 2 w Żukowie burmistrz Wojciech Kankowski i przewodniczący rady Witold Szmidtke wręczyli listy gratulacyjne stypendystom za osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017.

fot. Anna Kowal

 

Stypendia otrzymali zwycięzcy konkursów i olimpiad, zwycięzcy zawodów sportowych, uczniowie i młodzież będący mieszkańcami gminy Żukowo, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w danej szkole oraz posiadali znaczące osiągnięcia w olimpiadach i konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych.

 

Zobacz też: Jadwiga i Alojzy Groth świętowali kamienne gody

158 najzdolniejszych uczniów i sportowców otrzymało stypendia w następującej wysokości:

  • 16 stypendystów – 150 zł miesięcznie

  • 74 stypendystów – 120 zł miesięcznie

  • 27 stypendystów – 100 zł miesięcznie

  • 41 stypendystów – 80 zł miesięcznie

Burmistrz podziękował za aktywną postawę uczniowską i sportową, za zaangażowanie i godne reprezentowanie imienia Szkoły i Gminy Żukowo. Zaznaczył, że zaszczytem jest wspieranie talentów oraz promowanie twórczej wszechstronnej aktywności i pracy.

Podziękował także rodzicom, nauczycielom oraz trenerom.

Lista uczniów, którzy otrzymali stypendia:

  • Stypendia dla szkół podstawowych:

Magdalena Leyk, Marta Makurat, Martyna Stromska, Miron Łajming, Natalia Dembkowska, Oliwia Damps, Zuzanna Stoltmann, Adrianna Nowak, Aleksander Mielewczyk, Aleksandra Biłanicz, Aleksandra Dosz, Alicja Kuklińska, Andrzej Galiński, Angelika Wydrowska, Anna Belgrau, Anna Tutkowska, Antoni Cichowicz, Artur Kummer, Bartosz Droździk, Błażej Pituła, Daria Gierszewska, Dominik Śliwiński, Franciszek Krok, Igor Kąkel, Izabela Ptach, Jakub Czoska, Jan Połomski, Kacper Trznadel, Kacper Prahl, Kacper Juc, Kevin Leja, Lena Teska, Łucja Dylewicz, Łukasz Januszewski, Łukasz Sollich, Magdalena Rybandt, Maksymilian Ossowski, Marta Hirsz, Marta Ossowska, Michał Stępski, Michał Stec, Mieszko Jaworski, Mikołaj Jaworski, Oliwia Pleszyniak, Oliwia Flisikowska, Patrycja Markowska, Patrycja Lubocka, Przemysław Kuberna, Roksana Wenta, Roksana Chorążewicz, Tymon Drzewiecki, Weronika Mocarska, Wiktoria Hirsz, Wiktoria Jank, Zofia Małycha, Agnieszka Prochowska, Agnieszka Tusk, Antonina Kuchta, Ignacy Dąbrowski, Izabela Warmowska, Karolina Gwazdacz, Krystyna Ziegert, Maciej Kankowski, Magdalena Hirsz, Małgorzata Wolna, Marek Kukielski, Michał Galiński, Michał Klinkosz, Pola Petryńska, Wiktoria Hasse.

  • Stypendia dla szkół gimnazjalnych:

Alicja Rotter, Daria Szweda, Krzysztof Wiśniewski, Magdalena Socha, Małgorzata Mocarska, Michał Żakieta, Przemysław Kvapil, Weronika Błaszkowska, Agata Cybulska, Agata Damer, Agnieszka Kąkol, Aneta Bundt, Dariusz Sikorski, Dawid Machalewski, Dominik Kowalski, Filip Dawidowski, Jagoda Kazana, Jakub Swenda, Jakub Szweda, Kinga Marszałkowska, Kornelia Rożyńska, Maciej Borowicz, Magdalena Wójcik, Martyna Antosik, Marzena Krapkowska, Mila Jankowska, Natalia Durkiewicz, Natalia Socha, Nikola Gruchała, Oliwia Piętka, Szymon Ellwart, Aleksandra Doczik, Alicja Tomaczkowska, Damian Makurat, Magdalena Mazurek, Maksymilian Reiter, Martyna Kreft, Martyna Płotka, Weronika Wojnarowska.

  • Stypendia dla szkół ponadgimnazjalnych

Oliwia Gierszewska, Dominika Groth, Marcin Borowicz, Szymon Biłanicz, Agnieszka Tutkowska, Paulina Chobot.

  • Stypendia sportowe

Błażej Pituła, Marta Mejer, Catrin Warminski, Oriana Gniewkowska, Aleksandra Górska, Filip Pudlak, Adam Laskowski, Agata Kotłowska, Joanna Koniuszy, Kinga Bąkowska, Jakub Czoska, Natalia Chustak, Grzegorz Kunkel, Igor Dąbrowski, Mateusz Hirsz, Filip Regliński, Oskar Leonarczyk, Nikodem Cyrocki, Julia Drywa, Bartosz Szwed, Tobiasz Cieszyński, Krystyna Ziegert, Hanna Ziegert, Natalia Dudzińska, Agata Murawska, Natalia Banaszak, Alicja Krużycka, Michał Marcinkowski, Karolina Miller, Mateusz Dampc, Weronika Lewandowska, Patryk Groth, Weronika Marszalik, Seweryn Lipiński, Dagmara Groth, Bartosz Potracki, Zuzanna Potracka, Filip Wendt, Michał Kibort, Marcel Kibort, Monika Sawczuk, Aurelia Tutkowska, Dawid Zaremba.

Skomentuj: Stypendyści gminy Żukowo otrzymali listy gratulacyjne

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*