SPR GKS Żukowo – MKS Mazur Sierpc: Emocje były gorące!

SPR GKS Żukowo w sobotę, 18 listopada w ramach rozgrywek o Mistrzostwo I Ligi Piłki Ręcznej rozegrał mecz z MKS Mazur Sierpc. Emocje były gorące!

Mecz lepiej rozpoczęli goście, jednak dzięki skutecznym kontratakom w wykonaniu Wojtka Hajnosa, w 8 minucie udało się wyprowadzić zespół gospodarzy na prowadzenie 4:3. Gospodarze skutecznie atakowali bramkę zespołu z Sierpca. Celnie trafiali: Krzysztof Gądek (z rzutów karnych), Szymon Adamczyk. Przewaga SPR GKS wzrosła do pięciu bramek. Niestety, trzy ostatnie minuty pierwszej połowy należały do gości, którzy dzięki celnym rzutom zmniejszyli różnicę do dwóch bramek.

Drugą część meczu zdecydowanie lepiej rozpoczął zespół gości. Już w 34 minucie meczu doprowadził do remisu 15:15. Skutecznie w ataku prezentowali się Damian Didyk oraz Damian Woźniak, dobrze w bramce sprawował się Bartłomiej Żurawski. Jednak to zespół gości zachował więcej sił w końcówce spotkania. Po serii kilku celnych rzutów oraz słabszym momencie w obronie zespołu gospodarzy, udało się wyjść na prowadzenie, które udało się dociągnąć do końca meczu.

Kolejny mecz SPR GKS Żukowo rozegra już 25 listopada na wyjeździe w Grudziądzu. Do hali w Żukowie zapraszamy 3 grudnia. Przeciwnikiem będzie zespół z czołówki tabeli – Stal Gorzów.

Szczegółowe informacje o zbliżających się meczach oraz galerię zdjęć z meczu można zobaczyć na profilu drużyny na portalu Facebook (SPR GKS Żukowo). Serdecznie zapraszamy

SPR GKS Żukowo – MKS Mazur Sierpc 24 : 28 (15 : 13)

SPR GKS: Żurawski, Muńko – Radecki 1, Wiczkowski 3, Adamczyk Sz. 4, Gądek 6, Hajnos 6, Komarzewski, Didyk 3, Woźniak 1.