Somonino Cup: turniej juniorów z rocznika 2008

Mariusz Lamk, organizator Somonino Cup, zaprasza na turniej piłkarski drużyn, złożonych z zawodników z rocznika 2008. Zawody piłkarskie odbędą się w hali sportowej Somoninie w niedzielę, 3 kwietnia.

Niedzielny turniej rozpocznie się o godz. 8.30, a zakończy – ok. godz. 15.30. Drużyny walczą o puchary i medale, a zawodnicy o nagrody indywidualne. 

Zobacz też: Somonino Cup: turniej drużyn rocznika 2005 [ZDJĘCIA]

GRUPA A

NR

GODZINA

PARY

DRUŻYNY

WYNIK

1

8.30 – 8.40

A1 – A2

JEDYNECZKA – AP II BANINO

:

4

9.06 – 9.16

A3 – A4

FC GOWIDLINO – AP MARKO GOL

:

7

9.42 – 9.52

A3 – A1

FC GOWIDLINO – JEDYNECZKA

:

8

9.54 – 10.04

A2 – A4

AP II BANINO – AP MARKO GOL

:

13

10.54 – 11.04

A4 – A1

AP MARKO GOL JEDYNECZKA

:

14

11.06 – 11.16

A2 – A3

AP II BANINO – FC GOWIDLINO

:

GRUPA B

NR

GODZINA

PARY

DRUŻYNY

WYNIK

2

8.42 – 8.52

B1 – B2

SPARTA – AP BANINO

:

5

9.18 – 9.28

B3 – B4

UKS BYKI – KP II STAROGARD

:

9

10.06 – 10.16

B3 – B1

UKS BYKI SPARTA

:

10

10.18 – 10.28

B2 – B4

AP BANINOKP II STAROGARD

:

15

11.18 – 11.28

B4 – B1

KP II STAROGARD – SPARTA

:

16

11.30 – 11.40

B2 – B3

AP BANINOUKS BYKI

:

GRUPA C

NR

GODZINA

PARY

DRUŻYNY

WYNIK

3

8.54 – 9.04

C1 – C2

UKS FREGATA – FC 2009 GOWIDLINO

:

6

9.30 – 9.40

C3 – C4

AP TCZEW – KP STAROGARD

:

11

10.30 – 10.40

C3 – C1

AP TCZEW – UKS FREGATA

:

12

10.42 – 10.52

C2 – C4

FC 2009 GOWIDLINO – KP STAROGARD

:

17

11.42 – 11.52

C4 – C1

KP STAROGARDUKS FREGATA

:

18

11.54 – 12.04

C2 – C3

FC 2009 GOWIDLINO – AP TCZEW

:

FAZA PUCHAROWA

MECZE O MIEJSCA 9 – 12

19.12.06 – 12.16 (3 – 4)

20.12.18 – 12.28 (4 – 4)

ĆWIERĆFINAŁY

21.12.30 – 12.40 (A2 – B2)

22.12.42 – 12.52 (C1 – 3)

23. 12.54 – 13.04 (A1 –3)

24. 13.06 – 13.16 (B1 – C2)

MECZ O 11 MIEJSCE

25. 13.18 – 13.28 (przegr. 19 – przegr. 20)

MECZ O 9 MIEJSCE

26. 13.30 – 13.40 (zwyc. 19 – zwyc. 20)

MECZE O MIEJSCA 5 – 8

27. 13.42 – 13.52 (przegr. 21 – przegr. 22)

28. 13.54 – 14.04 (przegr. 23 – przegr. 24)

PÓŁFINAŁY

29. 14.06 – 14.16 (zwyc. 21 – zwyc. 22)

30. 14.18 – 14.28 (zwyc. 23 – zwyc. 24)

MECZ O 7 MIEJSCE

31. 14.30 – 14.40 (przegr. 27 – przegr. 28)

MECZ O 5 MIEJSCE

32. 14.42 – 14.52 (zwyc. 27 – zwyc. 28)

MECZ O 3 MIEJSCE

33. 14.54 – 15.04 (przegr. 29 – przegr. 30)

FINAŁ

34. 15.06 – 15.16 (zwyc. 29 – zwyc. 30)

Skomentuj: Somonino Cup: turniej juniorów z rocznika 2008

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*