#SKSonTour w Baninie! [ZDJĘCIA]

#SKSonTour w Baninie! [ZDJĘCIA]

6 grudnia w Baninie, odbyła się impreza w cyklu #SKSonTour, która dedykowana była dla dzieciaków uczestniczących w pozalekcyjnych zajęciach sportowych, w ramach Programu Szkolny Klub Sportowy. 
Program SKS został zainicjowany przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę w 2017 r. i wspierany jest przez PKN ORLEN, operatorem Programu SKS w naszym województwie jest Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku, który z roku na rok zrzesza coraz większą liczbę szkół i grup w Programie SKS.

47580416_211742063094066_4274488621349732352_n

Zdjęcie 1 z 8

#SKSonTour to cykl 9ciu imprez, które odbywają się w całej Polsce- od Krakowa po Karlino, a jednym z przystanków SKSowej trasy było właśnie Banino!    

W wydarzeniu, które odbyło się 6 grudnia na Sali Sportowej w Baninie, brały udział 22 grupy z Województwa Pomorskiego. Podczas imprezy nasze pomorskie SKSiaki miały okazję poznać nowe formy aktywności fizycznej, sprawdzić się w testach sprawności oraz wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez Mistrzów Sportu- wielokrotnego reprezentanta Polski w siatkówce Marcina Prusa oraz aktywnych zawodniczek UKS PCM Kościerzyna Kingę Gutkowską, Aleksandrę Dorsz oraz Amelię Zawalich. W przejściu przez wszystkie stacje pełne atrakcji, uczestników dopingowali sportowcy Monika Belczewska, Andrzej Wroński, Paweł Kołodziński oraz Święty Mikołaj ?              

Z pewnością, tegoroczne Mikołajki wszyscy uczestnicy imprezy zapamiętają jako dzień pełen emocji, pozytywnych wrażeń oraz uśmiechu od ucha do ucha!             

Więcej informacji na temat imprezy na facebooku: www.facebook.com/wszsgdansk/ oraz stronie internetowej www.szkolnyklubsportowy.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*