Sara Elwart z Mistrzostwem Polski!

Po raz pierwszy odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF pod patronatem Polskiej Unii Karate. W turnieju udział wzięło 30 klubów i 88 zawodników kategoriach kata i kumite. KS Gokken wrócił z dwoma medalami w kategorii 61 kg. Sara Elwart zdobyła Mistrzostwo Polski!

[Not a valid template]Pierwsze miejsce i tytuł Mistrzyni Polski zdobyła Sara Elwart! Agata Uwijała zajęła trzecie.

Dla Sary Elwart było to idealne zakończenie sezonu startowego. W tym roku sięgnęła po brązowy medal Mistrzostw Europy do lat 21 oraz tytuł Mistrza Polski.

Teraz przed zawodnikami KS Gokken jeszcze stary w Premier League w Umagu, w Chorwacji.

OGLĄDAJ TEŻ: Wojciech Kankowski, Burmistrz Gminy Żukowo – „Na dywaniku” [03.04.2019]