Przodkowo. Pierwszoklasiści ślubowali (zdjęcia)

Przodkowo. Pierwszoklasiści ślubowali (zdjęcia)

Ślubowanie klas pierwszych to niezwykła uroczystość szkolna. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Przodkowie oczekiwali na nią z wielką radością. W […]

Ślubowanie klas pierwszych to niezwykła uroczystość szkolna. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Przodkowie oczekiwali na nią z wielką radością.

W tym roku szkolnym  uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Przodkowie ślubowali, ze względu na pandemię, dopiero 3 lutego. W tym wyjątkowym spotkaniu udział wzięła dyrekcja placówki oraz wójt Andrzej Wyrzykowski, dyrektor przedszkola Małgorzata Bronk, dyrektor Banku Spółdzielczego Teresa Zelewska oraz przedstawiciele z klas III i VIII.

Rodzice całą uroczystość mogli obserwować online. Bohaterowie tego dnia – uczniowie klas: I a, I b i I c –  przedstawili krótki program artystyczny, przygotowany pod okiem swoich wychowawczyń pań: Danuty Reglińskiej, Barbary Błaszkowskiej i Barbary Król. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie, które przyjęła od uczniów dyrektor Żaneta Zaborowska. Pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej w Przodkowie dokonał dyrektor Waldemar Klonowski.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książeczki, oraz prezent od wójta – deklarację wspólnego integracyjnego wyjazdu, oczywiście  wówczas kiedy pozwoli na to sytuacja pandemiczna.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*