Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Spale: 36 medali wywalczyli reprezentanci woj. pomorskiego [ZDJĘCIA]

Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Spale odbyły się w miniony weekend. Reprezentanci woj. pomorskiego wywalczyli na nich 36 medali.

 

fot. nadesłane GOKSiR Luzino

Zawodnicy z województwa pomorskiego zdobyli w sumie 36 medali, w tym: 25 w LA, 5 w zapasach, 1 w siatkówce plażowej, 4 w bloku rekreacyjnym oraz 1 w bloku integracyjnym, co dało nam II miejsce w klasyfikacji generalnej w LA oraz IV miejsce w klasyfikacji generalnej w rekreacji. Dalsze wyniki nie zostały jeszcze udostępnione.

Zobacz też: Prime Food Triathlon Przechlewo 2017: słońce, kibice i endorfiny [WYNIKI,ZDJĘCIA]

BLOK SPORTOWY:

Lekka atletyka:

U18:

Rzut dyskiem:

1 miejsce  Aleksandra BYCZKOWSKA  LKS Ziemi Puckiej Puck

Rzut oszczepem:

1 miejsce Maria SZRAMIAK   AML Słupsk

Bieg na 200 m:

1 miejsce Szymon KREFT LKS Ziemi Puckiej Puck

Bieg na 400 m:

1 miejsce Szymon KREFT   LKS Ziemi Puckiej Puck

Bieg na 800 m K:

1 miejsce Monika DUBIELLA    LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz

2 miejsce Agata KOTŁOWSKA   GKS Żukowo

fot. nadesłane GOKSiR Luzino

Bieg na 800 m M:

1 miejsce: Jakub STRUNIAWSKI   ULKS Talex Borzytuchom

2 miejsce: Tomasz KUROWSKI   GKS Żukowo

400 m ppł M:

3 miejsce Dominik CYRSON   MLKS Baszta Bytów

1500 m K:

1 miejsce Monika DUBIELLA   LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz

1500 m M:

1 miejsce Tomasz KUROWSKI GKS Żukowo

2 miejsce Patryk GROTH GKS Żukowo

U20:

Rzut dyskiem K:

1 miejsce  Agnieszka KULAK  LKS Jantar Ustka

Rzut dyskiem M:

1 miejsce: Wojciech MAKURAT   LKS Ziemi Puckiej Puck

2 miejsce: Rafał RENDASZKA   LKS Ziemi Puckiej Puck

Rzut oszczepem K:

3 miejsce Agnieszka KULAK   LKS Jantar Ustka

Rzut oszczepem M:

2 miejsce Kamil ŁABĘCKI   LKS Fenix Słupsk

Pchnięcie kulą K:

3 miejsce Natalia CUPPA   LKS Jantar Ustka

Pchnięcie kulą M:

3 miejsce Wojciech MAKURAT   LKS Ziemi Puckiej Puck

Bieg na 800 m K:

1 miejsce Beata TOPKA   ULKS Talex Borzytuchom

Skok wzwyż M:

Adrian KORDOŃSKI   LKS Fenix Słupsk

400 m ppł M:

2 miejsce Kamil ANISZEWSKI   LKS Jantar Ustka

1500 m K:

1 miejsce Beata TOPKA  ULKS Talex Borzytuchom

4×400 metrów K:

1 miejsce w składzie Agata KOTŁOWSKA, Katarzyna GŁÓWCZEWSKA, Monika DUBIELLA, Beata TOPKA

4×400 metrów M:

2 miejsce w składzie Tomasz KUROWSKI, Kamil ANISZEWSKI, Jakub STRUNIAWSKI, Patryk GROTH

fot. nadesłane GOKSiR Luzino

Zapasy kobiet:

Magda Głodek 1 miejsce kat. 58 kg,

Paulina Kuros 2 miejsce kat. 48 kg obie z klubu KS Bloczek Team Pelplin

Zapasy styl klasyczny:

Piotr Zabłocki ZKS Miastko 1 miejsce kat. 89 kg,

Nikodem Drewa 2 miejsce kat. 66 kg,

 Damian Metza 2 miejsce kat. 75 kg obaj GKS Cartusia Kartuzy

 

Siatkówka plażowa kobiet:

2 miejsce Karmen Sosińska, Patrycja Deja

 

BLOK REKREACYJNY:

Przeciąganie liny kobiet

1 miejsce w składzie: Katarzyna Jażdżewska, Katarzyna Sulima, Wiesława Sampolska, Dominika Michalak – Grackiewicz, Renata Rusztyn

Przeciąganie liny mężczyzn

2 miejsce  w składzie: Przemysław Kapeliński, Piotr Grackiewicz, Maciej Fierek, Dariusz Jahn, Mateusz Szymański

Czwórbój władz

3 miejsce Piotr Klecha, Janusz Sampolski, Karol Lipski

Wyciskanie odważnika kat. + 85 kg

2 miejsce Przemysław Kapeliński

Skomentuj: Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Spale: 36 medali wywalczyli reprezentanci woj. pomorskiego [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*