Mistrzostwa Gminy Żukowo w 11 piłkarskich [ZDJĘCIA, WYNIKI]

Mistrzostwa Gminy Żukowo w piłce nożnej „11” zakończyły się w niedzielę, 13 sierpnia. Do zawodów zgłosiło się pięć zespołów, ale ostatecznie udział w nich wzięły cztery : Trefl Kiełpino, Power Czaple, Radunia Glincz oraz Gryf Pępowo.

Drużyny w pierwszej fazie rozegrały pojedynki każdy z każdym. W rozgrywkach eliminacyjnych najlepsza okazała się drużyna Power Czaple, która pokonała wszystkie zespoły i z kompletem punktów awansowała do finału. W finale znaleźli się też zawodnicy Radunii Glincz, którzy w eliminacjach uznali wyższość zespołu z Czapel. W finale piłkarze z Power Czaple rozgromili 4:0 Radunię Glincz i zostali mistrzami w 11 piłkarskich na rok 2017. W meczu o III miejsce Gryf Pępowo pokonał minimalnie 1:0 Trefl Kiełpino i zdobył tym samym brązowe medale.

pilka-nozna-zukowo-001

Zdjęcie 1 z 9

Po zakończonym finale nastąpiła dekoracja zwycięzców. Przedstawiciele drużyn otrzymali z rąk Burmistrza Gminy Żukowo Wojciecha Kankowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Witolda Szmidtke oraz Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie Aleksandry Rogalewskiej, pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy.

Skomentuj: Mistrzostwa Gminy Żukowo w 11 piłkarskich [ZDJĘCIA, WYNIKI]