Mama kobietą sukcesu

Mama kobietą sukcesu

Ruszył projekt „Moja mama kobietą sukcesu”. Skierowany jest on do kobiet w wieku od 18 do 40 roku życia zamieszkujących powiat kartuski i kościerski, nieaktywnych zawodowo lub bezrobotnych i chętnych do podjęcia zatrudnienia.

Realizatorami projektu jest Fundacja Edukacji i Działań Społecznych oraz Pracodawcy Pomorza.

Jego celem projektu jest podniesienie kwalifikacji i ułatwienie kobietom podjęcie pracy na stanowisku: pomocy księgowej, fakturzystki, czy osoby obsługującej dokumentację finansową firmy. W ramach projektu odbędą się bezpłatne: szkolenia z podstaw księgowości, rachunkowości i finansów, egzamin zewnętrzny, warsztaty psychologiczne – budowanie własnego wizerunku i autoprezentacja, warsztaty z doradztwa zawodowego a także płatny staż w podmiotach działalności gospodarczej dla najlepszych uczestniczek.

W czasie trwania szkoleń uczestniczkom zagwarantowano materiały szkoleniowe, catering, zwrot za dojazdy na szkolenie. Dla kobiet uczestniczących w szkoleniach, które mają małe dzieci jest przewidziany bon/dofinansowanie do przedszkola.

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego, Priorytet VI. Integracja, Działanie 6.1.2. Aktywizacja społeczno-zawodowa.

Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie i przysłanie ankiety rekrutacyjnej na e-mail: biuro@fundacjaeds.pl lub dostarczenie osobiście do biura projektowego (Kartuzy, ul. Jeziorna 2/33).

Reklamy


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*