Kryptonim „Dyskoteka”

Kryptonim „Dyskoteka”

Kartuscy policjanci sprawdzają dyskoteki, kluby nocne i wesela. Działania te mają na celu ograniczenie liczy infekcji wirusem SARS-CoV-2 w miejscach, których może znajdować się znaczna ilość osób na ograniczonej przestrzeni.

Od czasu obowiązywania planu działań pod kryptonimem „Dyskoteka” mundurowi skontrolowali cztery placówki w których przed pandemią odbywały się dyskoteki oraz dwanaście podmiotów prowadzących sale weselne. Oprócz kontroli funkcjonariusze prowadzili działania profilaktyczne w ramach których informowali o nowych obostrzeniach, które obowiązują od momentu objęcia strefą żółtą powiatu kartuskiego.

Działania pod kryptonimem „Dyskoteka” będą prowadzone na terenie powiatu kartuskiego do odwołania. W tym czasie policjanci nadal będą sprawdzać czy podmioty prowadzące działalność rozrywkową przestrzegają nakazy, zakazy i ograniczenia. Jednocześnie będą apelować o rozwagę w kontaktach z innymi osobami i przypominać o obowiązku przestrzegania dotychczasowych i dodatkowych obostrzeń.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*