Konkurs pomysłów na przyjazną wieś

Konkurs pomysłów na przyjazną wieś

Dzięki twoim pomysłom wieś może stać się lub już stała się bardziej przyjazna? Weź udział w II Konkursie „Moja SMART wieś. IDEA i FAKT”.

Konkurs ma stanowić odpowiedź na wyzwania stawiane współczesnym wsiom. Będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: IDEA i FAKT.

FAKT – Do tej kategorii zgłaszane mogą być prace, w których zaprezentowano zrealizowane już inicjatywy pokazujące w jaki sposób na obszarach wiejskich usługi i rozwiązania między innymi z zakresu: edukacji, transportu, energetyki, opieki zdrowotnej, usług socjalnych, rolnictwa mogą uczynić dane obszary bardziej przyjaznymi do życia, zgodnie z ideą smart villages (inteligentnych wsi).

IDEA – Do tej kategorii można wysyłać opisy wszelkich pomysłów, które sprawią, że poprawi się jakość życia na wsi.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przygotowanie pracy dotyczącej wskazanej tematyki oraz przesłanie kompletu dokumentów wskazanych w regulaminie konkursu.

Praca może mieć formę opisu lub eseju. Wskazane jest uzupełnienie prac zdjęciami (w tym zdjęciami poglądowymi), rysunkami, infografiką lub filmem – w zależności od części, do której zgłaszana jest praca. Maksymalna objętość pracy to 5000 słów.

Reklamy


Prace nagrodzone w pierwszej edycji konkursu Moja SMART Wieś (z 2019 roku) nie mogą być zgłoszone do II Konkursu Moja Smart Wieś – IDEA i FAKT.

Zgłoszenia do konkursu oraz prace konkursowe należy składać do 31 grudnia 2020 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 czerwca 2021 roku.

Konkurs organizowany jest przez Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk w ramach operacji pt. „Moja SMART wieś. IDEA i FAKT”.

DANE KONTAKTOWE:

e-mail: smart@irwirpan.waw.pl

Telefon: (22) 826-94-36, 603 779 941

Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora: www.irwirpan.waw.pl/smart2020

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*