Klub Gokken Chwaszczyno: 5 medali na XII Arawaza Cup [ZDJĘCIA]

Klub Gokken Chwaszczyno na XII Arawaza Cup Open Karate Tournament w Pyrzycach zdobył 5 medali: dwa złote i trzy brązowe. Reprezentacja kaszubskiego klubu drużynowo sklasyfikowana została na 9 miejscu. Zobacz zdjęcia!

17571020_1386481074749918_2019706621_o(1)

Zdjęcie 1 z 4

Zawodnicy klubu Gokken Chwaszczyno na XII ARAWAZA CUP – Open Karate Tournament do Pyrzyc wyruszyli w sobotę, 25 marca. Zawody, w których uczestniczyło ponad 360 osób z 20 klubów z Polski i Niemiec, zorganizowane zostały przez klub karate Kamikaze.

– Nasza skromna 5 osobowa ekipa zdobyła 2 złota oraz 3 brązowe medale co sklasyfikowało nas na 9 miejscu – informuje Agata Uwijała z Gokken Chwaszczyno. –  Nasi medaliści to Błażej Pituła – 1 złot oraz 1 brąz, Patryk Kobus  – 1 złot, Alicja Krużycka – 2 brązy – wylicza rzeczniczka klubu.

W weekend odbyło się też  zgrupowanie z Waynem Otto, trenerem kadry narodowej Anglii oraz Norwegii, medalistą mistrzostw świata oraz europy WKF, w którym udział wzięli Sara Elwart i Filip Wendt. – Nasi seniorzy przez dwa dni trenowali wraz z karatekami z całej Polski, szlifując formę przed nadchodzącymi turniejami – zapewnia Agata Uwijała.

Skomentuj: Gokken Chwaszczyno: 5 medali na XII Arawaza Cup [ZDJĘCIA]