Kaszub Cup w Luzinie już po raz dziewiąty

Trwają zapisy do największego na Pomorzu cyklu turniejów w halowa piłkę nożną dla dzieci i młodzieży – Kaszub Cup w Luzinie. Tej zimy już po raz 9 odbędzie się w luzińskiej Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego.

fot. mat. organizatora

W dotychczasowej historii  Ogólnopolskich Turniejów Kaszub Cup uczestniczyło w nich  ponad  24 000 adeptów futbolu z 150 klubów z terenu całej Polski oraz z Rosji i Białorusi.

Zobacz też: Pracodawcy szukają rąk do pracy… już w szkołach średnich [WIDEO]

W tym roku odbędzie się  11 zawodów. Na piłkarzy czekać będą liczne nagrody oraz moc sportowych emocji.

Harmonogram Kaszub Cup w Luzinie:

Rocznik 2009 termin: 18-19.11.2017 organizator: Tomasz Joryn tel.: 534 920 902, mail: t.joryn@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2008 Termin: 13-14.01.2018 organizator: Tomasz Kotwica tel.: 530 041 607, mail: t.kotwica@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2007 termin; 27-28.01.2018 organizator: Mateusz Cytryniak tel.: 500 469 697, mail: m.cytryniak@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2006 termin: 6-7.01.2018 organizator: Piotr Jasielski tel.: 794 700 154, mail.: p.jasielski@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2005 termin 25-26.11.2017 organizator: Karol Piątek tel.: 501 425 426 i Paweł Buzała 502 149 817, mail.: p.buzala@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2004 termin: 20-21.01.2018 organizator Grzegorz Semak, tel.: 605 764 000, mail: g.semak@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2003 Termin 16-17.12.2017 organizator : Wojciech Krasucki, tel.: 605 051 278 : w.krasucki@gosrit.luzino.pl

Rocznik 2002/03 termin: 03.12.2017 organizator Paweł Radecki, tel.: 501 104 483, mail.: p.radecki@gosrit.luzino.pl

Junior A termin: 09.12.2017 organizator: Rafał Kaczmarczyk, tel.: 888 789 867″ e-mail: r.kaczmarczyk@gosrit.luzino.pl

Dziewczyny U-13 termin 17.02.2018 organizator: Maks Graczyk, mail m.graczyk@gosrit.luzino.pl

Dziewczyny open Termin 18.02.2018 organizator: Sylwester Piątek, tel.: 513 151 137, mail.: s.piatek@gosrit.luzino.pl

Nagrody młodym piłkarzom zapraszają znane gwiazdy. W Luzinie gościli między innymi Karol Piątek, Paweł Buzała, Rafał Kaczmarczyk, Jacek Manuszewski, Łukasz Surma czy Maciej Kalkowski z Lechii Gdańsk, Bartosz Ława, Rafał Siemaszko, Marcus Da Silva z Arki Gdynia czy znani ligowi trenerzy Czesław Michniewicz, Tomasz Borkowski, Marcin Kaczmarek.

Skomentuj: Kaszub Cup w Luzinie już po raz dziewiąty

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*