Kartuzy. Czytelniczka alarmuje ws. korków. „Rondo jest zapchane w każdą stronę…”

Kartuzy. Czytelniczka alarmuje ws. korków. „Rondo jest zapchane w każdą stronę…”

„Bez kompletnej obwodnicy staniemy się drugim Żukowem albo nawet jeszcze gorzej” – pisze jedna z naszych czytelniczek, która przez korek na jednym z kartuskich rond miała problem, aby wydostać się z miasta. Jak sądzicie, czy korki w Kartuzach to duży problem? Czekamy na Wasze komentarze!

Do korków w Żukowie wszyscy zdążyliśmy się już przyzwyczaić. W Kartuzach problem ten również się pojawia i – na co zwraca uwagę nasza czytelniczka – ostatnio szczególnie daje się we znaki kierowcom. Na dowód swoich słów przesłała nam zdjęcia, jakie wykonała podczas „przymusowego postoju” na rondzie w Kartuzach przy wjeździe do miasta od strony Grzybna.

-„Uważam, że w Kartuzach koniecznie musi powstać kompletna obwodnica. W przeciwnym wypadku staniemy się drugim Żukowem albo jeszcze gorzej” – pisze czytelniczka. – „Zastanawia mnie tylko, co będzie się działo, kiedy Kartuzy zostaną całkowicie sparaliżowane w momencie budowy torów, czy ktoś w ogóle myśli o jakiejś alternatywie?”

Czytelniczka podkreśla, że w momencie wykonania zdjęć rondo było zapchane praktycznie z każdej strony. Oznacza to, że problem korków nie dotyczy tylko wjazdów do miasta od strony Sierakowic czy Gdańska. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać!

 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*