GKS Cartusia na I Pucharze Polskich Kadetów w Warszawie

I Puchar Polski kadetów w Warszawie rozpoczął sezon 2019 dla tej grupy wiekowej. Zawody rozegrane zostały w Warszawie na Targówku i oprócz wyłonienia czołówki polskich zawodników w wieku do lat 17, miały za zadanie uczczenie pamięci trenerskiej legendy warszawskich i polskich zapasów – ś.p. Bolesława Dubickiego.

IMG_20190303_101425

Zdjęcie 1 z 4

uczczenie pamięci trenerskiej legendy warszawskich i polskich zapasów – ś.p. Bolesława Dubickiego.

GKS Cartusia w składzie: Gor Hovsepyan, Andrzej Drewa, Dawid Szynszecki, Oliver Godziński i Błażej Miotk, została sklasyfikowana na miejscu 6-8 spośród 49 klubów. W turnieju wzięło udział 221 zawodników, którzy stoczyli 372 pojedynki. Z naszych reprezentantów pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 48 kg zajął Gor Hovsepyan, brązowy medal przypadł Andrzejowi Drewa w kat. 60 kg, a pozostałe miejsca: Dawid Szynszecki – 18 miejsce, Oliver Godziński – 27 miejsce i Błażej Miotk – 18 miejsce.

– Jak było do przewidzenia zawodnicy z większym doświadczeniem tj. Gor i Andrzej osiągnęli swoje cele, pozostała trójka przy zmianach kategorii wagowych i wiekowych jeszcze musi okrzepnąć, aby zajmować medalowe pozycje – mówi trener prowadzący, Bartłomiej Pryczkowski.