Czarodzieje z Kaszub zapraszają do zespołu

Czarodzieje z Kaszub zapraszają do zespołu

Dziecięco – młodzieżowy zespół rockowy Czarodzieje z Kaszub zaprasza osoby w wieku 10-15 lat, które chciałyby dołączyć do zespołu.

Przesłuchania odbędą się 28.09.2019r  w godz. 10-13 w świetlicy wiejskiej w Borkowie (zielony budynek poniżej byłej biedronki) ul. Kartuska 56.

Na przesłuchanie prosimy przygotować 2 dowolne utwory.

Zespół Czarodzieje z Kaszub to jedyny w Polsce zespół grający własny gatunek muzyczny The Family Rock. Zespół w ciągu 7 lat istnienia nagrał 3 płyty (ostatnia „Chodzą strachy” ukazała się w lipcu), zagrał ok 100 koncertów na terenie całego kraju i regularnie pojawia się w ogólnopolskich i zagranicznych stacjach radiowych i telewizyjnych. Tylko w roku 2019 Czarodzieje odwiedzili Polsat (dwukrotnie) TVP Polonia i Znany program TVP2 „Pytanie na śniadanie”, a bardzo dobrą recenzję nowej płyty napisał sam redaktor naczelny prestiżowego magazynu muzycznego Teraz Rock. Utwory Czarodziei brzmią też w stacjach takich jak Radiowa Trójka, Radio Chicago, czy media Nowego Jorku.

Próby odbywają się w pooniedziałki w godz. 18.15-20.15 w Borkowie i w piątki w godz. 18-20 w Studiu nagrań Ton w Sitnie

Poniżej przedstawiamy występ z piosenką „Chodzą strachy” promującą nową płytę w TVP Polonia. https://www.youtube.com/watch?v=WXxM6hvpu3c&t=5s

Reklamy


Informacje o zespole:

http://czarodziejezkaszub.pl/

https://www.facebook.com/CzarodziejeZKaszub/

https://www.youtube.com/channel/UCj_kYbDBHhLeqFDrXZGsw0g

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*