Biegun Morska Bryza/ fot. Waldek Kaiser

Biegun Morska Bryza: zmagania indywidualne [ZDJĘCIA]

Biegun Morska Bryza to drugi bieg z przeszkodami cyklu, który odbywa się w w Adventure Park Gdynia Kolibki. W sobotę, 8 lipca odbyły się zawody indywidualne. Zobacz zdjęcia!

no images were found

Blisko 400 zawodników, kilkanaście drużyn oraz aż 80 rodzin zdobyło swój „Biegun możliwości” w gdyńskim Kolibki Adventure Parku. Tym razem organizatorzy biegu przygotowali czterokilometrową, urozmaiconą trasę i kilkadziesiąt spektakularnych przeszkód. Uczestniczy zmagali się z „Morską bryzą” czyli 20kW wentylatorem, ogromną konstrukcją połączonych 10 przeszkód oraz zapierającą dech kilkudzisięciometrową zjeżdżalnią.

www.biegun.info.

Zobacz też: Biegun Bagienna Zmora w Adventure Park Gdynia [ZDJĘCIA]

Dwudniowa impreza została podzielna na sobotnie starty indywidualne oraz niedzielną rywalizację sztafet i oryginalny bieg całych rodzin, gdzie rodzice pomagali dzieciom pokonać największe przeszkody. Jak się okazało, nawet kilkuletnie dzieci poradziły sobie doskonale. Unikatowa formuła imprezy spodobała się do tego stopnia, że już teraz zapowiedziano powtórkę.

Tak jak w poprzedniej edycji, tylko jeden zawodnik zdecydował się na pokonanie wszystkich 4 okrążeń. Był to Nikodem Wróbel z teamu Dirty Sparrows, któremu pokonanie 16 kilometrowej trasy zajęło 2 godziny i 23 minuty.

Kolejna edycja Bieguna odbędzie się 18 listopada i będzie jednoczesnym zakończeniem sezonu biegów przeszkodowych w Polsce. „Strzał z liścia”, bo tak nazwano zawody, również zostanie podzielony na starty indywidualne z falą ELITE, start sztafet, a także wspominany bieg całych rodzin. Tym razem przewidziano będzie to trasa licząca 5,5 km. Pętlę będzie można pokonać maksymalnie trzy razy. Zapisy wystartują niebawem.

Skomentuj: Biegun Morska Bryza: zmagania indywidualne [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*