Mikołajki w Kaszubskim Centrum Sportów Walki

Mikołajki w Kaszubskim Centrum Sportów Walki 6 grudnia

Święty Mikołaj odwiedzi Kaszubskie Centrum Sportów Walki w Kartuzach 6 grudnia. Tego dnia w KCSW na dzieci, oprócz Mikołaja, czekać będzie szereg konkursów i atrakcji.

Mikolajki-z-KCSW

Zdjęcie 1 z 1

Fot.: mat. organizatiora

Najważniejszym bohaterem będzie z pewnością św. Mikołaj. Każdy będzie mógł zrobić sobie z nim zdjęcie, które opublikowane zostanie na facebookowym profilu Kaszubskiego Centrum Sportów Walki. Doskonałą okazją do pamiątkowego zdjęcia będzie również obecność samochodu militarnego Willy’s z zasobów Muzeum Polskiego Czynu Zbrojnego w Armiach Sprzymierzonych.

Zobacz też: Imprezy na Kaszubach w grudniu [ZDJĘCIA]

Mikołajki zdominują jednak atrakcje sportowe – mini dmuchane boisko piłkarskie, szereg ćwiczeń i konkursy z nagrodami.

– Tą imprezą chcielibyśmy nie tylko podzielić się świąteczną atmosferą, ale też zarazić najmłodszych pasją do aktywnego trybu życia – podkreśla Małgorzata Jażdżewska, manager KCSW. – Na Mikołajki zapraszamy jednak nie tylko dzieci, ale też rodziców i wszystkich, którzy chcą poczuć klimat Świąt na sportowo.

Impreza odbędzie się w Kaszubskim Centrum Sportów Walki przy ul. Węglowej 1h (wjazd od ul. Gdańskiej, na wysokości stacji benzynowej) 6 grudnia (wtorek) w godzinach 10-16. Wydarzenie swoim patronatem objął Burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński. Wstęp wolny!

Skomentuj: Mikołajki w Kaszubskim Centrum Sportów Walki 6 grudnia 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*