Złombol 2017: ekipa „126problemów” chce pomóc dzieciakom

Złombol 2017, akcja charytatywna na rzecz dzieci z domów dziecka, organizowana przez miłośników peerelowskiej motoryzacji, startuje w sobotę, 2 września. Wesprzyj ekipę „126problemów” i dzieciaki!

Złombol 2017/ fot. złombol.pl

Złombol 2017: wyprawa do kraju Basków

Złombol 2017 to rajd charytatywny liczący tysiące kilometrów. Biorą w nim udział pojazdy wyprodukowane w czasach PRL-u, warte ok. 1  tys. zł. Uczestnicy rajdu, łączą zainteresowanie motoryzacją, pragnienie przygody z chęcią niesienia pomocy dzieciom  z domów dziecka. 

Zobacz też: Wielki Przejazd Rowerowy: z Kartuz przez Żukowo do Gdańska [ZDJĘCIA]

– My, dwaj studenci, miłośnicy podróżowania, fascynaci starej motoryzacji, podjęliśmy wyzwanie pokonania trasy fiatem 126p i pragniemy wesprzeć szczytny cel, do czego zachęcamy i Państwa – mówią  Beniamin Lejk i Jakub Mazur.

Złombol 2017: kasa tylko dla dzieci

Studentów, którzy odwiedzili naszą redakcję można wesprzeć, wykupując reklamę na ich fiaciku. Wszystkie w ten sposób pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby wychowanków domów dziecka.  Koszty wyprawy pokrywają sami uczestnicy wyprawy. 

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż w trakcie pierwszej edycji rajdu Złombol, która odbyła się w 2007 roku, udało się zebrać ponad 15 tys. zł, a podczas ubiegłorocznej już ponad 1 mln zł. Pomożecie? Dzieciaki czekają!

Skomentuj: Złombol 2017: ekipa „126problemów” chce pomóc dzieciakom

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*