Rodzinny Turniej Piłki Nożnej/ fot. OKiS Żukowo

Rodzinny Turniej Piłki Nożnej w Żukowie wygrali Szutenbergowie [ZDJĘCIA]

Rodzinny Turniej Piłki Nożnej w Żukowie wygrali Szutenbergowie. Impreza odbyła się w niedzielę, 11 czerwca na sztucznej murawie żukowskiego stadionu przy ul. Książąt Pomorskich. Wzięło w niej udział 10 drużyn. Zobacz zdjęcia!

DSC_0040

Zdjęcie 1 z 4

Rodzinny Turniej Piłki Nożnej w Żukowie: dwie grupy

Rodzinny Turniej Piłki Nożnej to dwunastominutowe pojedynki na murawie 10 drużyn, złożonych z członków rodzin. Zespoły w  rundzie eliminacyjnej przyporządkowane zostały do dwóch grup. Losowanie odbyło się przed rozpoczęciem.

W grupie A znalazły się rodziny: Wrońscy, Płókarz, Teca, Miąskowscy oraz Kostuch, a w grupie B – Miotk, Szutenberg, Ptach, Szadach, Bosz.

Rodzinny Turniej Piłki Nożnej w Żukowie: finałowy pojedynek

Finałowy mecz przyniósł wiele emocji, gdyż zmierzyły się w nim dwie najsilniejsze drużyny tego dnia – rodziny SzutenbergówPtachów. Zwycięzca mógł być tylko jeden. Rodzina Szutenbergów tego dnia była nie do zatrzymania przez rywali, zaaplikowała swym finałowym przeciwnikom aż pięć bramek nie tracąc przy tym żadnej i tym samym została mistrzem Rodzinnego Turnieju Piłkarskiego na rok 2017.

Rodzinny Turniej Piłki Nożnej w Żukowie: konkurs muzyczny

Kibice uczestniczyli również w błyskawicznym konkursie muzycznym polegającym na odgadnięciu tytułu oraz wykonawcy utworów płynących z głośników przez cały czas trwania turniej. Osoby, które wykazały się największą wiedzą muzyczną oraz szybkością ( od 30 sekund do 1 minuty na odpowiedź), otrzymały słodkie niespodzianki w postaci czekolad.

Rodzinny Turniej Piłki Nożnej w Żukowie: puchary, medale, dyplomy

Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Dekoracji zwycięzców jak i uczestników dokonali zastępca burmistrza – Sylwia Laskowska – Bobula,  przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Żukowie – Andrzej Karczewski oraz dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie – Aleksandra Rogalewska. Wylosowano również nagrodę niespodziankę, jaką był zestaw puzzli, i którą wylosowała rodzina Bosz.

Skomentuj: Rodzinny Turniej Piłki Nożnej w Żukowie wygrali Szutenbergowie [ZDJĘCIA]