Rebelia Kartuzy  wywalczyła 12 medali w Pucharze Świata  [ZDJĘCIA]

Rebelia Kartuzy wywalczyła 12 medali w Pucharze Świata [ZDJĘCIA]

Czterokrotnie na najwyższym podium XXI Pucharu Świata w kickboxingu, który odbywał od 2 do 5 czerwca 2016 r. we włoskim Rimini, stanęli zawodnicy z klubu Rebelia Kartuzy! Po złoto sięgnęli Bartłomiej Arent, Patryk Rasch i Bartłomiej Marszałkowski.

rebelia_kartuzy_001

Zdjęcie 1 z 17

Rebelia Kartuzy

Dwukrotnie złoty medal wywalczył Bartłomiej Arent z Kiełpina, który zwyciężył w kick-light i light-contact. Złoto zdobyli również Patryk Rasch z Kartuz i Bartłomiej Marszałkowski z Gracza.  Zawodnicy stoczyli po 3 walki. Ze srebrnymi medalami na Kaszuby powrócili Kamil Mateja, który w drugiej walce rozgromił Duńczyka przez K.O, Mikołaj Krause i ponownie Bartek Marszałkowski w kick-light.  Natomiast brąz do kraju przywieźli Robert Wroński, Nikodem Bigus, Michał Konkel, Patryk Rasch  – który próbował sił w drugiej konkurencji oraz Rafał Jaszuk. Ten ostatni spektakularnie pokonał reprezentanta Rosi (mistrza Europy W K1)  przez KO w 2 rundzie.

Bez medalu do Polski wróciła jedyna przedstawicielka płci pięknej reprezentująca Kartuzy, Joanna Węsiora, która już w pierwszej walce doznała kontuzji śródstopia i musiała uznać wyższość zawodniczki z Włoch. Zawodnicy Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów Rebelia Kartuzy zakończyli turniej z 12 medalami Pucharu Świata tocząc średnio po 3 walki.

Przed nami wyjazdy na kadrę narodową i o stateczne sprawdziany przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata juniorów w Dublinie oraz Mistrzostwami Europy w Mariborze i Atenach.

Skomentuj: Rebelia Kartuzy  wywalczyła 12 medali w Pucharze Świata  [ZDJĘCIA]