Niedługo święto organizacji pozarządowych! Organizatorzy zachęcają do zgłoszeń

Niedługo święto organizacji pozarządowych! Organizatorzy zachęcają do zgłoszeń

Zarząd Powiatu Kartuskiego i Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego zaprasza organizacje pozarządowe na organizowany w dniu 7 września 2019 r. na stadionie gminnym w Chmielnie Festiwal „Ludzie dla Ludzi” – święto organizacji pozarządowych. Co roku festiwal towarzyszył Dniom Powiatu Kartuskiego, w tym roku odbędzie się jako odrębne wydarzenie w całości dedykowane organizacjom społecznym.

Festiwal rozpocznie się rano meczem piłki siatkowej i piłki nożnej. W przeciwnych drużynach grać będą przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządowcy. W godzinach popołudniowych wydarzenie przeniesie się na płytę stadionu w Chmielnie, gdzie zaplanowane są konkursy, występy taneczne i wokalne utalentowanych mieszkańców powiatu kartuskiego. Tutaj organizatorzy zachęcają, aby przedstawiciele organizacji zaprezentowali swoją działalność w formie stoiska lub innego rodzaju działania. Najciekawsze stoisko zostanie nagrodzone. Ponadto odbędzie się konkurs dla kół gospodyń wiejskich o Widelec Starosty Kartuskiego za najlepsze pierogi. Festiwal zakończy się koncertem zespołu JARY Oddział Zamknięty.

Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w Festiwalu do dnia 30 lipca 2019 r. na zamieszczonym TUTAJ formularzu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Ochrony Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Starostwa Powiatowego w Kartuzach pod numerem tel. 58 694 82 70 – mówi Aleksandra Kuczkowska, Dyrektor Wydziału Ochrony Zdrowia i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Starostwa Powiatowego w Kartuzach.

Więcej informacji zamieszczono na stronie Powiatu Kartuskiego w linku:Festiwal „Ludzie dla Ludzi”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*