Kartuzy. Trwają poszukiwania 17-latka. Uciekł z domu po raz drugi? – AKTUALIZACJA

Kartuzy. Trwają poszukiwania 17-latka. Uciekł z domu po raz drugi? – AKTUALIZACJA

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach prowadzą poszukiwania zaginionego 17-letniego Maksymiliana Skwirowskiego. 17-latek we wtorek 27 grudnia około godziny 15 wyszedł z miejsca zamieszkania. Zaginiony do tej chwili nie wrócił do domu i nie kontaktował się z rodziną. Co istotne, to nie pierwsza taka sytuacja z udziałem nastolatka. AKTUALIZACJA – Poszukiwania zostały zakończone.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 17-letniego Maksymiliana Skwirowskiego, który we wtorek 27 grudnia około godziny 15 wyszedł z miejsca zamieszkania.

17-latek do tej chwili nie wrócił do domu i nie kontaktował się z rodziną. Zaginiony może przebywać na terenie Warszawy.

Reklamy

Rysopis: zaginiony ma 186 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma dłuższe, czarne włosy z grzywką. 17-latek ubrany jest w czarną kurtkę typu pilotka z kożuchem, ma czarne spodnie i mały, zielony plecak.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem 47 742 22 22 lub 112.

Jak mówi Aldona Domaszk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, chłopaka poszukiwano już wcześniej na początku grudnia. Wówczas udało się go odnaleźć, jednak teraz uciekł z domu ponownie.

AKTUALIZACJA 30.12.2022 r. godz. 15.50 – Jak informuje kartuska policja, poszukiwania zostały zakończone.

Zobacz również: Trwają poszukiwania 17-latka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*