Kartuscy seniorzy na wakacjach… Z życia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział w Kartuzach

Kartuscy seniorzy na wakacjach… Z życia Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział w Kartuzach

Zgodnie z zatwierdzonym planem na rok 2019 – Zarząd oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kartuzach zorganizował dwudniową wycieczkę do Mirosławca.

Rankiem 22 czerwca 2019 roku, 55 seniorów autokarem wyruszyło z Kartuz do Mirosławca. Trasa prowadziła przez Człuchów – zwiedzanie zamku, Sieroczyna, Łowicza Wałeckiego – zakwaterowanie w Ośrodku Agroturystycznym „Siedem Ogrodów”. Każdy z ogrodów swoją roślinnością, krzewami i kwiatami prezentował wszystkie pory roku. Seniorzy nie szczędzili pochwał dla gospodarzy tego ośrodka i byli pełni zachwytu, dziękując organizatorom tak pięknej wycieczki turystyczno-rekreacyjnej. 

23 czerwca nastąpił wyjazd do Jabłonowa, gdzie odwiedzili „Dziką zagrodę” żubrów. Z Jabłonowa nastąpił powrót do Kartuz. 

Foto-3-b

Foto-3-b
10 sierpnia w ramach upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji 58 osób brało udział w XV Regionalnym Turnieju Sportowo-Rekreacyjnym Niepełnosprawnych w Pucku. Nasi seniorzy aktywnie uczestniczyli w rozgrywkach sportowych z sukcesami. 

Foto-7-a

Foto-7-a
W imieniu uczestników wyżej wymienionych wycieczek, Zarząd oddziału PZERiI w Kartuzach serdecznie dziękuję Panu Mieczysławowi Grzegorzowi Gołuńskiemu Burmistrzowi Kartuz za wsparcie finansowe. 

Członkom związku przypominamy o obowiązku uregulowania składem członkowskich bez których działalność statutowa będzie ograniczona. 

Reklamy


 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*