IV Pętla Tuszkowska Matka: triumf Rolbieckich [ZDJĘCIA]

IV Petla Tuszkowska Matka to kolejny kaszubski bieg, które wygrało małżeństwo Rolbieckich. Zawody odbyły się w sobotę, 30 lipca w Lipuszu. Zgromadziły na starcie ponad 260 zawodników. Zobacz zdjęcia!

bieg_tuszkowska_matka_001

Zdjęcie 1 z 229

Początek biegu wyznaczony został na nietypową porę, bo poobiednią – podwieczorkową. Start zaplanowano na godz. 16.40. Stało się tak ze względu na sezonowe przejazdy PKP.

Zawody, jak wspomnieliśmy wygrali Rolbieccy z Wejherowa. Michał zameldował się na mecie z czasem 38 minut, 56 sekund, a Monika dystans 11,5 km pokonała w 45 minut i 18 sekund. Tym razem w biegu, organizowanym przez Henryka Miotka, nie wziął udziału Łukasz Kujawski z Żukowa, który na koncie ma aż pięć zwycięstw w tegorocznej edycji cyklu Kaszuby Biegają.

Skomentuj: IV Pętla Tuszkowska Matka: triumf Rolbieckich [ZDJĘCIA]