XVIII Koncert Charytatywny „Dzieci Dzieciom”

Wczytuję mapę...

Data/Czas
07/12/2018
17:00 - 19:15

Lokalizacja
Szkoła Podstawowa nr.2 im Mikołaja Kopernika

Kategoria


Dyrekcja, nauczyciele i społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kartuzach zapraszają 7 grudnia na XVIII Koncert Charytatywny „Dzieci Dzieciom”, któremu w tym roku przyświeca hasło „Dar rodzi Dar”. Koncert wpisuje się od lat w przedświąteczną atmosferę tworząc magiczny klimat najpiękniejszych i najbardziej magicznych świąt – Bożego Narodzenia.

Od lat nasze dzieci pod kierunkiem nauczycieli angażują się w przygotowania wspaniałych widowisk dla społeczności kartuskiej. Uczniowskie prezentacje pełne są serca, życzliwości i radości. Przygotowują świąteczne ozdoby: bombki, choinki, szopki, pięknie pakowane upominki i atrakcyjne fanty. Zebrane pieniądze z ich licytacji zostaną przeznaczone na paczki dla tych rodzin, które ich potrzebują oraz niespodzianki dla pensjonariuszy z domu pomocy społecznej. Nie zabraknie także innych atrakcji, a wśród nich kawiarenki pełnej słodkich pyszności przygotowanych przez rodziców.

Bądźcie z nami 07.12.2018 roku od godziny 17:00 w „Dwójce”. Warto przyjść i poczuć atmosferę przedświąteczną, gdyż „pomaganie zmienia świat na lepsze”.

XVIII Koncert Charytatywny "Dzieci Dzieciom"