Warsztaty wakacyjne w Chmielnie – Szkoła Mistrzów Tradycji

Wczytuję mapę...

Data/Czas
01/06/2017 - 15/07/2017
00:00

Lokalizacja
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji

Kategoria


Warsztaty wakacyjne w Chmielnie cieszyły się w poprzednim roku ogromną popularnością, stąd decyzja o wznowieniu ich. Sprawdź ofertę wakacyjną w Centrum Informacji Turystycznej!

Warsztaty wakacyjne w Chmielnie – wtorki

Zajęcia poprowadzi pani Irena Brzeska. Uczestnicy będą mieli okazje poszerzyć swoją wiedzę na temat rzeźby, a także zapoznają się z Kaszubskimi Legendami. Twórczyni ludowa przygotowuje kukiełkowe spektakle przedstawiające legendy, oraz opowiada o swoim rzemiośle. 

Warsztaty wakacyjne w Chmielnie – środy

Przyspieszony kurs języka kaszubskiego poprowadzi prezes Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oddział Chmielno Pani Brygida Michalewicz. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma specjalny certyfikat.

Przejdź do: Festiwal Legend Rocka : ARW Anderson, Rabin, Wakeman

Warsztaty wakacyjne – czwartek

Zajęcia z panią Bożeną Kupper Krzyżanowską. W trakcie zajęć uczestnicy m.in.: stworzą pamiątki z Kaszub, wykonają piękną deseczkę kuchenną ozdobioną regionalnymi wzorami, a także stworzą igielniki i gipsowe rzeźby. 

Warsztaty wakacyje – piątek

Zajęcia muzyczne z cyklu „Na Kaszubskie nuty”. Uczyć będzie Paulina Węsierska Méster Kaszëbszczégò Pisënkù w XIV edycji Kaszubskiego Dyktanda. 

Zajęcia w Chmielnie są współfinansowane i odbywają się ze środków Instytutu Muzyki i Tańca z programu „Szkoła Mistrzów Tradycji”. 

fot. Facebook/ Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie

Warsztaty wakacyjne w Chmielnie - Szkoła Mistrzów Tradycji