Super Puchar Pomorza w Brusach

Wczytuję mapę...

Data/Czas
17/09/2017
13:00

Lokalizacja
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego

Kategoria


Super Puchar Pomorza w Brusach, zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Witolda Ossowskiego – burmistrza Brus, i Stanisława Kobusa – prezesa Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego w Brusach.

Zobacz też: 2. Bieg Arasmusa!

Turniej zostanie rozegrany wg obowiązujących przepisów gry – Baszka Méster Sport z Asem trefl. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdań. Uczestnicy turnieju będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Organizator przygotował dla wszystkich uczestników pamiątkowy button.

Super Puchar Pomorza w brusach rozegrany zostanie w 3 kategoriach: drużynowej, par i indywidualnej. jego wyniki zostaną zaliczone do rankingu Masters Pomorze 2017. Turniej o Super Puchar Pomorza w Brusach odbędzie się w gościnnym Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego przy ul. Dworcowej 18. Zapisy do turnieju będą prowadzone w dniu imprezy: 17 IX 2017 r., od godz. 12.00 – 12/50. Rozpoczęcie Turnieju godz. 13.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do Brus, ponieważ turniej jest dedykowany poszkodowanym baśkarzom w sierpniowej nawałnicy. Jak mówią sami poszkodowani już się pozbierali, ale jest dużo pracy w obejściu i zniszczonych lasach. Sami nie zdecydowaliby prosić o pomoc, jednak potrzebują pomocy…– Potrzebne są pilarki, łańcuchy, siekiery, paliwo, środki czystości, plandeki i foliawi Krzysztof Czapiewski. – Zniszczone drzewo z lasów trzeba będzie pociąć, na swoich posesjach też musimy sprzątać, staramy się ze wszystkich sił., Na bieżąco wszystko jest wycinane, jednak potrzebne są także kaski bhp, sztormiaki przeciwdeszczowe, okulary ochronne bhp (do cięcia), rękawice robocze, oleje do smarowania, łańcuchy, rękawice, ponieważ bardzo szybko się zużywają – dodaje prezes..

fot. mat. organizatora

Super Puchar Pomorza w Brusach