Regionalna Konferencja BGK – SOPOT!

Mapa niedostępna

Data/Czas
02/04/2019
Całodniowe

Kategoria


02.04.2019 Sopot Hotel Sopot, ul. J.J. Haffnera 88, 81-715 Sopot

Bank Gospodarstwa Krajowego jako państwowy bank rozwoju wspiera rozwój społeczno-ekonomicznego Polski, w tym przedsiębiorców i samorządu terytorialnego.

NAJBLIŻSZA KONFERENCJA W SOPOCIE – 2 KWIETNIA 2019!

ZAPISZ SIĘ – TUTAJ

Konferencje, które odbędą się w blisko 50 miastach Polski, będą miejscem wymiany doświadczeń  pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz i biznesu. Stworzą płaszczyznę do nawiązywania współpracy, dzięki której samorządowcy będą bardziej przedsiębiorczy, a przedstawiciele biznesu będą w większym stopniu uwzględniali w swojej codziennej działalności element społeczny. Spotkania mają także na celu przybliżenie uczestnikom możliwości skorzystania na poziomie regionalnym z programów rozwojowych wynikających ze Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Każda konferencja jest niepowtarzalnym wydarzeniem uwzględniającym specyfikę i potrzeby konkretnego regionu, lokalnych władz, przedsiębiorców i społeczności.  Będzie to okazja do spotkań z ekspertami Banku Gospodarstwa Krajowego, którzy przedstawią możliwości wspierania regionów i działających na ich terenie firm.

Reklamy

NAJBLIŻSZA KONFERENCJA W SOPOCIE – 2 KWIETNIA 2019!

ZAPISZ SIĘ – TUTAJ

Stałym elementem każdej konferencji będzie panel dyskusyjny koncentrujący się wokół kwestii strategicznych dla danego województwa. Na uczestników wydarzenia czekać będą również warsztaty prowadzone przez gościa specjalnego, mówcę motywacyjnego mjr. Rocco A. Spencera, który opowie uczestnikom, jak odnosić sukcesy na zawodowym polu walki. Mjr. Spencer pokaże uczestnikom, jak przekładać strategię i taktykę wojskową na sukcesy w życiu zawodowym. Mjr. Spencer jest emerytowanym oficerem wojsk amerykańskich, który po przejściu na emeryturę wojskową doradzał firmom amerykańskim i polskim.

Regionalne konferencje BGK, przedsiębiorców i samorządu terytorialnego skierowane są do osób mających wpływ na rozwój gospodarczy regionów.

Do udziału zapraszamy:

– przedsiębiorców,
– przedstawicieli samorządu terytorialnego,
– przedstawicieli administracji.

NAJBLIŻSZA KONFERENCJA W SOPOCIE – 2 KWIETNIA 2019!

ZAPISZ SIĘ – TUTAJ

Regionalna Konferencja BGK - SOPOT!