Mikołajkowy Festiwal Zdrowia w Kartuzach 17 grudnia

Wczytuję mapę...

Data/Czas
17/12/2017
00:00

Lokalizacja
Kartuskie Centrum Kultury

Kategoria


Tegoroczną edycję zaplanowano na 17 grudnia. Jej głównym punktem będzie bieg ulicami stolicy Kaszub – Santa Run Kartuzy. Zapisy ruszają już 5 listopada.

Zobacz też: Pasjonat Sportowej Polski: Henryk Miotk z prestiżowym wyróżnieniem

W tym roku organizatorzy liczną na start jednego tysiąca biegaczy w SANTA RUN KARTUZY.

Piękne medale, atrakcyjne nagrody i zabawa!

Wszyscy uczestnicy biegu głównego otrzymają na mecie wyjątkowy, unikatowy stalowy medal. Wyjątkowy medal zawiśnie także na szyi najmłodszych sportowców. W biegach „Goń Mikołaja” będzie mogło wystartować 300 młodych zawodników. Na mecie dla każdego czekać będą także upominki. Biegi są bezpłatne.

Nagrodzeni zostaną wszyscy, którzy całą trasę przemierzą przebrani w odpowiednie stroje. Na mecie otrzymają specjalne nagrody. Ci, z największą fantazją i najpiękniejszymi strojami mogą również liczyć na ciekawe nagrody w konkursie za przebranie.

REKLAMA

W trakcie imprezy będzie można skorzystać ze stanowiska Pijalni Oranżady i zrobić darmowe zdjęcie w gronie swoich bliskich w fotobudce.

Mikołaje na Rowerach

Mikołajowy Festiwal Zdrowia to nie tylko propozycje dla biegaczy. Po raz kolejny odbędzie się parada „Mikołaje na Rowerach”. Trasa liczyć będzie ok. 10 kilometrów i śmiało mogą w niej wziąć mali i duzi. Grupa sympatyków jazdy rowerem dołączy do uczestników w samo południe i dalej kontynuować będą zabawę na biegowo.

Biuro zawodów i dekoracje w sali widowiskowej:

Partnerem imprezy jest Kartuskie Centrum Kultury. W budynku KCK mieścić się będzie biuro zawodów, depozyt i stanowiska Partnerów imprezy. Tam też o godzinie 15:15 w sali widowiskowej odbędzie się podsumowanie imprezy, część dekoracyjna i losowania wielu atrakcyjnych nagród, których łączna pula wynosi na tą chwilę aż kilka tysięcy złotych!

Warto więc pojawić się w Kartuzach 17 grudnia, ale wcześniej obowiązkowo zgłosić swój udział poprzez specjalne panele rejestracyjne aktywne już od niedzieli, 5 listopada od godziny 12:00.

Link do zgłoszeń elektronicznych:

Biegi dzieci „Goń Mikołaja” – https://elektronicznezapisy.pl/event/2178/strona.html

Bieg Santa Run Kartuzy – https://elektronicznezapisy.pl/event/2177/strona.html

 

 

Mikołajkowy Festiwal Zdrowia w Kartuzach 17 grudnia