Festiwal Legend Rocka : ARW Anderson, Rabin, Wakeman

Wczytuję mapę...

Data/Czas
13/07/2017
22:00

Lokalizacja
Amfiteatr Dolina Charlotty

Kategoria


Festiwal Legend Rocka to niesamowity koncert, który będzie miał miejsce w Amfiteatrze Doliny Charlotty. Wystąpią muzycy grupy YES, czyli Anderson, Rabin i Wakeman. Bilety w sprzedaży!

Impreza odbywa się w Amfiteatrze w Dolinie Charlotty, który może pomieścić nawet 10 000 widzów. Festiwal Legend Rocka jest wyjątkowym wydarzeniem, który przyciąga uwagę w Polsce i Europie. 13 lipca na scenie zagoszczą dawni muzycy grupy YES. W repertuarze artystów znajdą się między innymi : „And you and I”, „Heart of the Sunrise”, „Perpetual Change”, „Hold On” i „Changes”.

Przejdź do: Cropp Baltic Games

Wielka Trójca wraca w pięknym stylu do Europy. Fani są zachwyceni i chętnie przybywają, aby na żywo podziwiać Anderson’a, Rabin’a i Wakeman’a. Po ponad 25 latach muzycy postanowili powrócić razem na scenę, i czerpią z tego ogromną radość.

Ceny biletów na koncert w Dolinie Charlotty :
– sektor I : 250 zł
– sektor II : 200 zł
– sektor III : 150 zł
Bilety można nabyć za pośrednictwem strony www.ticketpro.pl 

Dolina Charlotty Resort&SPA jest wymarzonym miejscem na organizowanie takich wydarzeń. 300 miejsc do spania, ekskluzywne spa, pełnowymiarowy kryty basen oraz park linowy i jezioro rybackie.. nie sposób nie zakochać się w tym wyjątkowym miejscu. Festiwal Legend Rocka gości tu już 10 lat. Na scenie Amfiteatru w latach 2007- 2016 stawały takie gwiazdy jak :
– TSA, Deep Purple, Dżem, Paul Rodgers, Alice Cooper, Bob Dylan, oraz Budka Suflera.

Organizatorem wydarzenia jest Dolina Charlotty Resort&SPA.
fot.:mat.organizatora 

Festiwal Legend Rocka : ARW Anderson, Rabin, Wakeman