Dzień Otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach

Mapa niedostępna

Data/Czas
13/06/2018
09:00 - 14:00

Kategoria


W środę 13 czerwca br. od godz. 9:00 do godz. 14:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach zorganizowany zostanie tzw. Dzień Otwarty, adresowany przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz klas ponadgimnazjalnych, a także do wszystkich, którzy chcą spędzić dzień z kartuską Policją. Podczas dnia otwartego uczestnicy spotkania zostaną oprowadzeni po komendzie i zapoznani z pracą policjantów, będą mieli możliwość porozmawiania z funkcjonariuszami zajmującymi się profilaktyką społeczną oraz ruchem drogowym na temat bezpieczeństwa i zagrożeń.

Dla osób zainteresowanych pracą w Policji zostanie przygotowane specjalne stoisko, przy którym będzie można dowiedzieć się jakie są zasady naboru do służby. Podczas zwiedzania komendy, będą przygotowane również stoiska z informacjami na temat dwóch najnowszych narzędzi w Polskiej Policji tj. Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Mojej Komendy. Na uczestników spotkania czeka wiele atrakcji m.in. prezentacja sprzętu wykorzystywanego przez policjantów w codziennej służbie tj. radiowozy, sprzęt ochrony osobistej, wyposażenie specjalistyczne.

W związku z ograniczonymi możliwościami organizacyjnymi organizatorzy proszą o zgłaszanie grup chętnych do zwiedzania komendy w liczbie nie przekraczających 30 osób pod nr tel. 603 810 073 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.00).

Dzień Otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach