Charytatywne karaoke dla Hospicjum Pomorze Dzieciom

Mapa niedostępna

Data/Czas
16/05/2019
21:00 - 23:30

Kategoria


Głównym celem działalności Hospicjum Pomorze Dzieciom jest poprawa jakości życia dzieci i ich rodzin w najtrudniejszej sytuacji. Podopieczni hospicjum są dotknięci nieuleczalnymi chorobami prowadzącymi do przedwczesnej śmierci. Interdyscyplinarny zespół (lekarz, pielęgniarka, fizjoterapeuta, psycholog, duszpasterz) zapewnia całodobowe, holistyczne wsparcie medyczne, psychiczne i duchowe.

Podczas imprezy dostępne będzie wydzielone miejsce, w którym będziecie mogli przekazać swoją pomoc oraz dowiedzieć się więcej o pracy Hospicjum. Bądźmy Aniołami dla dzieci przez ten jeden dzień.

http://www.pomorzedzieciom.pl/hospicjum/top/strona-glowna.php
https://www.facebook.com/pomorzedzieciom/

Reklamy


Akcja 12 500 Aniołów
Obecnie prowadzimy akcję dotarcia do 12,5 tys. osób chcących wspomóc w symboliczny sposób nieuleczalnie chore dzieci. Koszt 1 godziny opieki medycznej to zaledwie 8 zł – intensywnie poszukujemy 12,5 tys. osób, które zadeklarują tę symboliczną wpłatę na rzecz naszych dzieci. Ósemka zmienia się w znak nieskończoności, co również można wykorzystać w twórczości.
https://www.facebook.com/12500Aniolow/

Pozostała część imprezy pozostaje bez zmian, informacje poniżej 🙂

—————————————————-
START: 21:00
WSTĘP i SZATNIA: FREE

Od 21.02.2019. rozpoczynamy kolejną edycję Karaoke & Dance z Doriss. Zakończy się ona Finałem semestralnym w dniu 13.06.2019., oczywiście z niespodziankami i nagrodami. 🙂

Czwartkowe imprezy w Mieście Aniołów to kontynuacja już kilkuletniej tradycji wspólnego śpiewania i dobrej zabawy. W naszym Klubie śpiewać każdy może, jeden lepiej, … .

Oczywiście Karaoke & Dance prowadzić będzie, jak zawsze przesympatyczna i niezastąpiona Doriss, czasem wspierana przez innych prowadzących. Zapraszamy wszystkich, tych bardziej śmiałych i spragnionych świateł reflektorów i tych mniej odważnych, którym trzeba dodać otuchy, na co czwartkowe spotkania z karaoke i tańcem. Każdy podczas ich trwania może poczuć się i spróbować swoich sił jako gwiazda estrady.

Nasza prowadząca Doriss to profesjonalistka w każdym calu: śpiewa, gra i zabawia naszych Gości. W swojej ofercie posiada kilkanaście tysięcy utworów karaoke, które są nieustannie aktualizowane, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. U nas karaoke przeplatane jest możliwością potańczenia w przerwach pomiędzy popisami wokalnymi. Doriss serwuje najlepsze i najbardziej znane kawałki taneczne. Co tydzień na zwycięzców czekają ciekawe i wartościowe nagrody, więc jest o co walczyć! Laureaci poszczególnych tygodni w danym miesiącu spotykają się w pierwszy lub drugi czwartek następnego miesiąca na finale gdzie zwycięzca otrzymuje super nagrodę. Finał semestralny to walka o laur zwycięstwa pomiędzy wygranymi ostatnich czterech miesięcy. Chociaż i tak najważniejsza jest dobra zabawa w gronie znajomych i przyjaciół. Nie zastanawiajcie się zbyt długo, przychodźcie do Miasta, śpiewajcie i tańczcie!

W tej edycji Finał Semestralny odbędzie się 13.06.2019 roku. Nagrodą główną jest: czterogodzinny rejs naszym tramwajem wodnym (Party Boat) dla zwycięzcy (zwyciężczyni) finału i jego (jej) 8 przyjaciół, oczywiście będzie też coś do przegryzienia i zaspokojenia pragnienia najprawdopodobniej „złocistym nektarem”. 😉

Dodatkowe niespodzianki w każdy czwartek, które mamy nadzieję uatrakcyjnią wieczory z piosenką i tańcem.
W tym sezonie, oj będzie się działo.

Zeszłosezonowe promocje pozostają niezmienione!!!

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:
500 ml Okocim i Carlsberg – 5.00 PLN
40 ml wódki Smirnoff Black – 5.00 PLN
40 ml whisky Johnnie Walker Red Rye Finish – 7.00 PLN Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP.

Start: 21.00 (każdy czwartek)
Wjazd i szatnia: Free!
Nie możesz tego przegapić!

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
Informacje o innych imprezach i wydarzeniach na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacja stolików: (58) 768 58 31
————————————
Doriss to pochodząca z Warszawy aktorka musicalowa, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywane na scenach teatralnych oraz estradowych w całej Polsce. W branży klubowej działa intensywnie już od 2005 roku, i to zarówno w klubach i pubach warszawskich, jak i trójmiejskich. Natomiast od stycznia 2013 z olbrzymim powodzeniem współpracuje z Miastem Aniołów prowadząc swoje niezapomniane czwartkowe imprezy karaoke!

Charytatywne karaoke dla Hospicjum Pomorze Dzieciom