Bieg o Złotą Górę 16 września

Wczytuję mapę...

Data/Czas
16/09/2017
11:00

Lokalizacja
CSWiPR Złota Góra

Kategoria


Bieg o Złotą Górę długości 9,6 km prowadzić będzie bardzo malowniczymi terenami wokół jeziora Brodno Wielkie. Trasa wiedzie drogami asfaltowymi i polnymi. Uroczystego Startu dokona burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

Zobacz też: 55. Bieg Westerplatte odbędzie się 10 września [ZDJĘCIA]

W latach 2014 i 2015 podwójnymi zwycięzcami byli: Monika Czapiewska oraz Łukasz Kujawski, natomiast w roku ubiegłym wygrali: Dominika Nowakowska oraz Łukasz Kujawski. W programie przewidziano również biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży.

W imprezie przewiduje się udział około 300 biegaczy z całej Polski.

Wszyscy zawodnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnej kawiarenki, masażu sportowego oraz gorącego posiłku po biegu. Na miejscu dostępne będą toalety, szatnie oraz prysznice. Każdy, który ukończy bieg otrzyma m.in.: pamiątkowy medal oraz punkty do klasyfikacji generalnej KB 2017. Najlepsi otrzymają nagrody finansowe oraz rzeczowe ,a w poszczególnych kategoriach wiekowych puchary.

Złota Góra leżąca na terenie gminy Kartuzy to jedno z najpiękniejszych miejsc na Kaszubach. Dodatkową atrakcją będzie bezpłatna wypożyczalnia sprzętu wodnego.

W związku z biegiem przewidziane są utrudnienia w ruchu dnia 16.09.2017r. w godz. 11.00-12.10 na trasie: Brodnica Dolna – Złota Góra – Ręboszewo.

fot. mat. orgaizatora

 

Bieg o Złotą Górę 16 września