Agata Felskowska z awansem Mistrzostw Polski młodziczek w tenisie stołowy

W ubiegłą niedzielę rozegrano wojewódzkie eliminacje do IMP Młodzików. Awans wśród młodziczek wywalczyły Agata Felskowska z UKS REMUS Miechucino.

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy UKS Remus Miechucino podczas wojewódzkich eliminacji do Mistrzostw Polski młodzików. Agata Felskowska wgrała swoje pojedynki 3:0 z tenisistkami MRKS Gdańsk i MTS Kwidzyn, zajmując pierwsze miejsce. Jagoda uplasowała się na miejscu ósmym a Wiktoria Drywa na miejscu dziesiątym. Wśród chłopców 19 miejsce zajął Wiktor Krzebietke. Należy dodać, że cała czwórka to uczniowie z rocznika 2007 i w przyszłym roku będą również rywalizować w tej kategorii wiekowej.

Finał Mistrzostw Polski młodziczek odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia w Brzegu Dolnym koło Wrocławia.