„Pretekst do rozmowy” – odcinek 1 – Klaudia Kałużna, radna Rady Miejskiej w Kartuzach

„Pretekst do rozmowy” – odcinek 1 – Klaudia Kałużna, radna Rady Miejskiej w Kartuzach

W pilotażowym odcinku programu „Pretekst do rozmowy” wystąpiła Klaudia Kałużna, radna Rady Miejskiej w Kartuzach. Jak ocenia pracę kartuskiego samorządu oraz samego burmistrza? Zachęcamy do obejrzenia wywiadu!

6 komentarzy

 1. A gdzie w Kartuzach jest ,, stadion Cartusi ” ?

 2. Żenujące nagranie. Program powinien się nie powinien się nazywać „pretekst do rozmowy” tylko „monolog dlaczego burmistrz jest be”.

  W mojej ocenie nagranie zawiera 11 minut wyciwiczonej przed nagraniem infantylnej przemowy na temat „dlaczego nie lubię burmistrza”. Co to ma wspólnego z rozmową? Równie dobrze Pana dziennikarza mogło nie być na planie bo zadał w gruncie rzeczy dwa pytania: jak Pani ocenia burmistrza? I czy nie jest Pani smutno że Panią krytykują?

  No sorry uważam że jeśli mamy „rozmowę”to polityk/samorządowiec powinien być przeczolgany i powinny mu być zadane różne pytania i te łatwe i te trudne gdzie przypiera się go do muru i sprawdza czy jest błyskotliwy.

  Tutaj tego brakuje i odnoszę przez to wrażenie że ten portal i jego nagrania to tuba propagandowa radnych którzy nie popierają burmistrza.

  • Dziękujemy za zainteresowanie naszym materiałem, dziękujemy też za opinię. Portal nie jest żadną tubą, a jedynie obiektywnym, antypropagandowym medium, nie wchodzącym w żadne układy. Pytania w wywiadzie z P. Klaudią miały charakter otwarty, redakcja nie opowiada za treść odpowiedzi ani za stanowisko, jakie zajęła P. radna. Zachęcamy również do obejrzenia wywiadu z radną Dorotą Zarach oraz do przeczytania wywiadu z burmistrzem M. G. Gołuńskim. Myślę, że wówczas będzie można OBIEKTYWNIE ocenić, jakim portalem jest zKaszub.info 🙂 Pozdrawiamy!

  • Dokładnie takie same mam odczucia. Wcześniejszy komentarz który dodałam się nie pojawił. Ale pokazywanie się na siłę wszędzie pani Klaudii oraz przydupasa Tyberiusza….do porzygu…

   • Dziękuję za opinię. Nie umiem powiedzieć, dlaczego nie ukazał się poprzedni komentarz, być może był zbyt obraźliwy. Obiektywne media powinny rozmawiać ze wszystkimi radnymi i samorządem – również tymi, którzy jednoznacznie krytykują władzę. Proszę zauważyć, że P. Klaudia i P. Tyberiusz nie w każdych mediach mają możliwość zabrania głosu, w przeciwieństwie do przedstawicieli „drugiego obozu”. Portal zKaszub.info daje im taką możliwość, nie zamykając się jednocześnie na rozmowy z koalicją i samorządem. Pozdrawiamy 🙂

 3. Przecież te pytania zostały przez panią Kaluzna.
  Sama nie chce aby rodzina była atakowana, a atakuje sama.
  Bardzo jednostronne wydanie, i przez prowadzącego i przez „Gościa”
  Mi się Kartuzy podobają, i mógłbym powiedzieć żeby nie rada było by może jeszcze lepiej.
  Najpierw burmistrza ze związku miast wypisali a teraz mógłby w delegacje jeździć.
  Jak był na sesjach to mu pan przewodniczący głosu nie oddawał i traktował jak „gowniaza”
  W takim przypadku, a było to już na dniu dziennym takie traktowanie, to ja tez bym nie przychodził….
  A co do spraw w sadach, myśle ze trzeba mieć powody aby kogoś do sądu oddać, nagagam, pomowie a potem się dziwie….

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*