„Pretekst do rozmowy” – odcinek 1 – Klaudia Kałużna, radna Rady Miejskiej w Kartuzach

„Pretekst do rozmowy” – odcinek 1 – Klaudia Kałużna, radna Rady Miejskiej w Kartuzach

W pilotażowym odcinku programu „Pretekst do rozmowy” wystąpiła Klaudia Kałużna, radna Rady Miejskiej w Kartuzach. Jak ocenia pracę kartuskiego samorządu oraz samego burmistrza? Zachęcamy do obejrzenia wywiadu!

6 komentarzy

 1. Przecież te pytania zostały przez panią Kaluzna.
  Sama nie chce aby rodzina była atakowana, a atakuje sama.
  Bardzo jednostronne wydanie, i przez prowadzącego i przez „Gościa”
  Mi się Kartuzy podobają, i mógłbym powiedzieć żeby nie rada było by może jeszcze lepiej.
  Najpierw burmistrza ze związku miast wypisali a teraz mógłby w delegacje jeździć.
  Jak był na sesjach to mu pan przewodniczący głosu nie oddawał i traktował jak „gowniaza”
  W takim przypadku, a było to już na dniu dziennym takie traktowanie, to ja tez bym nie przychodził….
  A co do spraw w sadach, myśle ze trzeba mieć powody aby kogoś do sądu oddać, nagagam, pomowie a potem się dziwie….

 2. Dziękuję za opinię. Nie umiem powiedzieć, dlaczego nie ukazał się poprzedni komentarz, być może był zbyt obraźliwy. Obiektywne media powinny rozmawiać ze wszystkimi radnymi i samorządem – również tymi, którzy jednoznacznie krytykują władzę. Proszę zauważyć, że P. Klaudia i P. Tyberiusz nie w każdych mediach mają możliwość zabrania głosu, w przeciwieństwie do przedstawicieli „drugiego obozu”. Portal zKaszub.info daje im taką możliwość, nie zamykając się jednocześnie na rozmowy z koalicją i samorządem. Pozdrawiamy 🙂

 3. Dokładnie takie same mam odczucia. Wcześniejszy komentarz który dodałam się nie pojawił. Ale pokazywanie się na siłę wszędzie pani Klaudii oraz przydupasa Tyberiusza….do porzygu…

 4. Dziękujemy za zainteresowanie naszym materiałem, dziękujemy też za opinię. Portal nie jest żadną tubą, a jedynie obiektywnym, antypropagandowym medium, nie wchodzącym w żadne układy. Pytania w wywiadzie z P. Klaudią miały charakter otwarty, redakcja nie opowiada za treść odpowiedzi ani za stanowisko, jakie zajęła P. radna. Zachęcamy również do obejrzenia wywiadu z radną Dorotą Zarach oraz do przeczytania wywiadu z burmistrzem M. G. Gołuńskim. Myślę, że wówczas będzie można OBIEKTYWNIE ocenić, jakim portalem jest zKaszub.info 🙂 Pozdrawiamy!

 5. Żenujące nagranie. Program powinien się nie powinien się nazywać „pretekst do rozmowy” tylko „monolog dlaczego burmistrz jest be”.

  W mojej ocenie nagranie zawiera 11 minut wyciwiczonej przed nagraniem infantylnej przemowy na temat „dlaczego nie lubię burmistrza”. Co to ma wspólnego z rozmową? Równie dobrze Pana dziennikarza mogło nie być na planie bo zadał w gruncie rzeczy dwa pytania: jak Pani ocenia burmistrza? I czy nie jest Pani smutno że Panią krytykują?

  No sorry uważam że jeśli mamy „rozmowę”to polityk/samorządowiec powinien być przeczolgany i powinny mu być zadane różne pytania i te łatwe i te trudne gdzie przypiera się go do muru i sprawdza czy jest błyskotliwy.

  Tutaj tego brakuje i odnoszę przez to wrażenie że ten portal i jego nagrania to tuba propagandowa radnych którzy nie popierają burmistrza.

 6. A gdzie w Kartuzach jest ,, stadion Cartusi ” ?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*