PCNP Rebelia Kartuzy: 3 medale na Mistrzostwach Polski Kadetów [ZDJĘCIA]

Ośmiu zawodników PCNP Rebelia Kartuzy wystąpiło na Mistrzostwach Polski Kadetów w Kickboxingu Kick-light w Mysiadle. Łącznie udało im się zdobyć 3 medale. Zawody trwały 3 dni, od 26 do 28 maja. Zobacz zdjęcia!

Armin Wilczewski – 69 kg

Rebelianci byli najmłodszymi zawodnikami pośród kadetów, co dawało przewagę o trzy lata starszym przeciwnikom, którzy teoretycznie winni być silniejsi. Różnica wiekowa nie przeszkodziła to jednak, aby przywieźć na Kaszuby 3 medale z najważniejszej imprezy rozgrywanej w tym roku.

Po 4 morderczych walkach Armin Wilczewski został MISTRZEM POLSKI KADETÓW. Nikola Zaborowska po wygranej walce półfinałowej z powodu problemów zdrowotnych oddała finał walkowerem. Tym samym zdobyła srebro. Marcin Treder po dwóch walkach zdobył brąz w wadze super ciężkiej. Reszta zawodników, dla których mistrzostwa były pierwszym tego typu, życiowym zmaganiem przegrała w pierwszych walkach.

Zawodnicy PCNP Rebelia trenowali bardzo ciężko przez cały rok. Medale kadetów świetnie rokują na przyszłe lata. Trenerzy kadry bacznie przyglądali się całemu turniejowi jak i zmaganiom Kaszubów co powinno zaowocować powołaniami do Kadry Narodowej i przepustce na sierpniowe Mistrzostwa Europy w Macedonii.

Klub pragnie podziękować sponsorowi Strategicznemu: Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów za wsparcie finansowe wyjazdu.

Skomentuj: PCNP Rebelia Kartuzy: 3 medale na Mistrzostwach Polski Kadetów [ZDJĘCIA]