Lotos Junior Cup: eliminacje w Luzinie [ZDJĘCIA]

We wtorek, 24 maja w Luzinie odbyły się eliminacje do turnieju Lotos Junior Cup. Zawody zorganizowali Paweł Hinz i Adam Olejniczak. Turniej z trudem wygrali zawodnicy GOSRiT Kleba Luzino, którzy wyprzedzili zawodników Dragon Bojano. Na najniższym stopniu podium stanęły piłkarki GOSRiT Luzino.

turnieje-boisko-231

Zdjęcie 1 z 8

GOSRiT Luzino

Kolejne miejsca zajęli młodsi piłkarze GOSRiT 2005/06 Luzino, trenowani przez Karola Piątka, GOSRiT II Luzino oraz Amator Gościcino. Zwycięzca zawodów reprezentować będzie nasz ośrodek na na Wielkim Finale Turnieju Lotos Junior Cup, który jak co roku jest podsumowaniem pracy wszystkich 14 ośrodków uczestniczących w projekcie „Piłkarska Przyszłość z Lotosem” . Oprócz zwycięzców zawodów na finał zostali powołani dwaj najlepsi zawodnicy drużyn z kolejnych miejsc, są to: Kacper Galas i Cezary Stolc z Bojana.

Skomentuj: Lotos Junior Cup: eliminacje w Luzinie [ZDJĘCIA]