Koncert Guns N’ Roses na Stadionie Energa Gdańsk

Wczytuję mapę...

Data/Czas
20/06/2017
19:00

Lokalizacja
Stadion Energa Gdańsk

Kategoria


20 czerwca w ramach trasy koncertowej „Not in this Lifetime Tour” w Gdańsku odbędzie się koncert Guns N’ Roses. Kultowy zespół zawita w Trójmieście i wystąpi na Stadionie Energa Gdańsk. Bilety na występ wciąż dostępne!

Odrodzony zespół powraca z trasą koncertową. Po liczbie sprzedanych biletów można się spodziewać wielkiego show. Grupa sprzedała ponad 2 miliony biletów,a trasa została utytułowana najlepiej sprzedającą się trasą rockową 2016 roku. Czekamy więc na fenomenalny występ! Koncert Guns N’ Roses odbędzie się 20 czerwca.

Zespół Guns N’ Roses powstał w 1985 roku i szturmem podbił światową scenę rockową. Ma na koncie 6 albumów, najnowszy z 2008 roku – Chinese Democracy. W 2016 roku do zespołu powrócił legendarny gitarzysta Slash, który grał wcześniej w zespole w latach 1985-1996 r. 

Sprawdź także: Koncert Eltona Johna w Operze Leśnej

Zespół ma na koncie takie hity jak : November Rain, Paradise City, Rocket Queen, Don’t Cry, Right Next Door to Hell.

Guns N’ Roses tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja), and Melissa Reese (klawisze).

Bilet dostępne są w cenach :
– regularna : 227 zł – 456 zł
– pakiety VIP : 1 072 zł – 4 756 zł
– pakiet PLATINUM – 750 zł

Koncert Guns N’ Roses organizuje Live Nation Polska.

fot.: mat.organizatora 

 

 

Koncert Guns N' Roses na Stadionie Energa Gdańsk