Czerwcowy plener bębniarski we Wdzydzach Kiszewskich

Wczytuję mapę...

Data/Czas
02/06/2017 - 04/06/2017
18:00 - 16:00

Lokalizacja
Wdzydze Stanica Wodna PTTK

Kategoria


Czerwcowy plener bębniarski to wydarzenia dla miłośników muzyki, ale i przyrody, żagli i dobrej zabawy na świeżym powietrzu! 3 dniowy plener czeka na was we Wdzydzach Kiszewskich!

Od 2 do 4 czerwca w Stanicy Wodnej PTTK będzie okazja wziąć udział w warsztatach nauki gry na bębnach djembe. Łącznie możecie liczyć na aż 11 godzin gry pod okiem doświadczonego instruktora – Przemka Kubskiego.

Zobacz też: III Ogólnopolski Festiwal Pieśni Religijnej Pater Noster

Uczestnicy zajęć poznają tajniki gry na djembe, tradycyjne rytmy, frazy solowe i aranże z Gwinei, Mali i innych krajów południowo-zachodniej Afryki.

Uczestnicy warsztatów mogą przybyć ze swoim instrumentem, jeśli jednak takiego nie posiadają to nie problem! Organizator zapewnia instrumenty do ćwiczeń. Nowa ciekawa umiejętność z pewnością pozwoli na zabłyśnięcie wśród znajomych. Urokliwa okolica Wdzydz Kiszewskich pozwoli wam również wypocząć od miejskiego zgiełku!

Czerwcowy plener bębniarski we Wdzydzach Kiszewskich – prowadzący Przemysław Kubski

Znany również pod pseudonimem Przembas, od dzieciństwa interesował się grą na bębnach. Od 2006 roku oddał się pasji całkowicie. Uczestniczył w warsztatach djembe w Malborku, i tam ćwiczył pod okiem Wojtka Pęczka z City Bum Bum w Łodzi.

Od lat współpracuje z muzykami, występuje także w zespole La Banda.  Miłość do gry przekazuje innym, i dzieli się z nimi doświadczeniem i bezcennymi wskazówkami jak opanować grę na tym wspaniałym instrumencie.

Czerwcowy plener bębniarski – Harmonogram

  • 2 czerwca – piątek
  • 18.00 – 20.00 wprowadzenie
  • 3 czerwca – sobota
  • 11.00 do 14.00 blok przedpołudniowy
  • 16.00 do 19.00 blok popołudniowy
  • 4 czerwca – niedziela
  • 11.00 do 14.00 podsumowanie

 

Czerwcowy plener bębniarski – Koszt uczestnictwa

1. Pakiet warsztatowy 11 godzin wraz z 2 noclegami w domku na terenie Stanicy 280 zł od osoby

2. Pakiet warsztatowy 11 godzin wraz z 2 noclegami na polu namiatowym z własnym namiotem na terenie Stanicy 260 zł od osoby

3. Pakiet warsztatowy 11 godzin warsztatu dla żeglarzy nocujących na własnych łódkach lub przyjezdnych bez noclegu 210 zł od osoby

Organizator – KONTAKT:
Informacje i zapisy bezpośrednio:
Wytwórnia Rytmu Przemek (Przembas) Kubski
+48 607153567
wytworniarytmu@gmail.com

fot.mat.organizatora

Czerwcowy plener bębniarski we Wdzydzach Kiszewskich