Budmax Przodkowo z szansą na 1/4 finału Pucharu Polski!

17:00

Lokalizacja
Hala w Przodkowie

Kategoria

Budmax Przodkowo podejmie w sobotę zespół  grający w ekstraklasie – AZS UG Gdańsk. Mecz o 1/4 finału Halowego Pucharu Polski a zespół z Przodkowa będzie grał na własnym boisku z drużyną, którą zna. Zapowiada się ciekawie!

Zawodnicy Budmax Przodkowo pokonali 21 stycznia LSSS/wybierz Lębork.pl Lębork 4:1. w 1/32 finału.
Później 12 lutego po dogrywce zwyciężyli rezultatem 3:1 mecz z Red Dragons Pniewy.

Mecz z Red Dragons Pniewy był niezwykle emocjonujący. Piłkarze musieli zagrać dogrywkę 2×5 minut aby wyłonić zwycięzce, gdyż podstawowy czas gry zakończył się remisem 1:1. Do bramki w 7 minucie trafił Kewin Sidor. W dogrywce do listy strzelców dopisał się Filip Kreft, a razem z syreną końcową w bramce wylądowała piłka rzucona przez bramkarza Przodkowa – Macieja Arndta.

Mecz z AZS UG Gdańsk odbędzie się w Przodkowie, gdyż wedle zasad ustalonych przez Futsal PZPN to drużyna o niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/17 staje się gospodarzem meczu. Piłkarze Budmaxu muszą wygrać aby znaleźć się w 1/4 turnieju, jednak przeciwnik na pewno łatwo nie odda zwycięstwa. Emocjonujący mecz już w sobotę! Zachęcamy wszystkich do kibicowania!