Andrzej Wyrzykowski wręczył stypendia motywacyjne za I semestr roku szkolnego

Wójt Gminy Przodkowo wręczył stypendia o charakterze motywacyjnym, których celem jest promowanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów. Stypendia otrzymało 22 uczniów.

IMG_6441

IMG_6441
Obraz 1 z 18

Za I semestr roku szkolnego/akademickiego 2017/2018 stypendia otrzymało z rąk Wójta 22 uczniów w tym 15 gimnazjalistów (po 600 zł), 6 uczniów szkół ponadgimnazjalnych (po 720 zł) i 1 student (900 zł). Na ten cel gmina przeznaczyła 14 220 zł.

Stypendia otrzymali:
Paulina Bach – ZSZiO Kartuzy
Wioleta Flisikowska – LO Kartuzy
Magdalena Nagel – LO Kartuzy
Izabela Frankowska – ZSZiO Kartuzy
Karolina Praska – Wenderlich – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie
Jan Mielech – Gimnazjum Jezuitów w Gdyni
Klaudia Dobrzyńska – klasa gimnazjalna Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Kartuzach
Natalia Nowak – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie
Monika Kaleta – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie
Ewelina Pupacz – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie
Mateusz Toporek – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie
Przemysław Zabrocki – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie
Emilia Kreft – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie
Magdalena Kalkowska – ZSZiO Żukowo
Hanna Dmochowska – Gimnazjum nr 24 Gdynia
Marcel Dawidowski – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej w Przodkowie
Oliwia Soroko – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej w Przodkowie
Wiktoria Goszka – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej w Przodkowie
Magdalena Czerwińska – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej w Przodkowie
Natalia Klawikowska – klasa gimnazjalna Szkoły Podstawowej w Przodkowie
Magdalena Pasewicz-Rybacka – UW Wydział Historii
Artur Dampc – ZSZiO Kartuzy

Szczególne osiągnięcia w konkursach w I semestrze roku szkolnego/akademickiego 2017/2018 otrzymali:

Wioleta Flisikowska
I miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej

Magdalena Kalkowska
III miejsce w XVI Wojewódzkim Konkursie „Dyktando Kaszubskie”

Hanna Dmochowska
Finalista ogólnopolskiego konkursu „Nakręć się” na etiudę filmową, Konkurs filmoteki Narodowej „Życie to nie bajka”

Marcel Dawidowski
I miejsce w XVI Wojewódzkim Konkursie „Dyktando Kaszubskie”

Artur Dampc
Tytuł Laureata w II Pomorskim Turnieju Debat Oksfordzkich

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*