Zawodnicy Gokken Chwaszczyno na XXXVI Mistrzostwach Polski Karate WKF Seniorów

Zawodnicy Gokken Chwaszczyno startowali w XXXVI Mistrzostwach Polski Karate WKF Seniorów we Wrocławiu, skąd przywieźli dwa medale.

Najważniejsza impreza karate w kraju, XXXVI Mistrzostwa Polski Karate WKF Seniorów, odbyła się w minioną niedzielę we Wrocławiu. Startowało w niej 165 zawodników z 38 klubów. Klub Gokken Chwaszczyno wystawił 7-osobową ekipę , której udało się przywieść dwa medale. Hanna Rykowska wywalczyła brąz (indywidualne kumite seniorek – 68 kg), a Dominik Korbolewski zdobył 2 miejsce kumite indywidualne seniorów -60 kg.

Reszcie zawodników zabrakło nieco  szczęścia. Gokken Chwaszczyno został sklasyfikowany na 9 miejscu w klasyfikacji generalnej klubów.

– Wyciągamy wnioski, podkręcamy tępo i przygotowujemy się do kolejnych ważnych imprez – zapewnia Agata Uwijała. –  W kwietniu czekają nas dwa duże turnieje międzynarodowe – dodaje rzeczniczka klubu.

Skomentuj: Zawodnicy Gokken Chwaszczyno na XXXVI Mistrzostwach Polski Karate WKF Seniorów